İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Norveç-Türkiye KA-ZA-NA-CA-ĞIZ!

batubilir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maçi 2-1 kazandik helal olsun millilerimize
maç sonu Adanaspor atkisini gördünüzmü ;)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
O nebiçim hakem yaff!!! adama vuruyor birsey demiyor :mad: sinirirmden catladım ahhh orda olacaktım ben neyseee hayırlı ugurlu olsun carsamba günü devam ;) burdan devam ederiz :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
O nebiçim hakem yaff!!! adama vuruyor birsey demiyor :mad: sinirirmden catladım ahhh orda olacaktım ben neyseee hayırlı ugurlu olsun carsamba günü devam ;) burdan devam ederiz :D
bende hakemi sevmedim ama yendik boşver :D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Maçtan önce pek ümidim yoktu ama utandırdılar, helal olsun :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arda ve Hamiti beğenmedim, beğenmedim diyorum çünkü bundan çok daha iyi futbolcu olduklarını biliyoruz. Yendik mutluyuz, inşallah güzel günler göreceğiz ;)

Hakem içinde fazla birşey söylemeye gerek yok. Ben resmen kasıt gördüm. Volkana ilk gecikmede sarı kart, carew in itmeleri çekmeleri görülmüyor, ardanın en ufak yaslanmasına bile foul veriyor. Birçok foul ilede kritik anlarda oyunun yönünü değiştirdi. Neyseki fırsat vermedik..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Maçı seyretmedim bile seyretme hevesi bile bırakmayanlar utansın. Şu maçı kazandık diye yada şu gruptan çıktık diye kimseye destan yazmış muamelesi yapılmaz umarım. Daha çok çalışması lazım milli takımın. Yinede galibiyet sevindirici.

bomba100

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başarılar Türkiye İnşallah Yolun Her Zaman Açık Olsun...
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Euro 2008 icin bilet aldim bile. Avusturya da milli takimimizi bekliyor olacagim. Yalniz aldigim bilet insallah Türkiye macinin bileti olur. Cünkü sansiniza ne cikarsa gerisi takas usulü ancak bulabilirsek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5