Note Cosmetics BB serisiyle Güzelliğinize Güzellik Katın

Msnr

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Şubat 2016
Mesajlar
396
Reaction score
0
Konum
Elazığ
Note Cosmetic ürün gamı içerisinde yer alan Note BB serisi ürünleri içeriğinde bulundurduğu özel etkenli maddeler ile ciltteki kusurları kapatmaya yardımcı olurken diğer yandan doğal bir görünüm sağlamakta. Note Cosmetics tarafından geliştirilen BB Cream, BB Concealer ve BB Lip Corrector ürünlerinin kullanım kolaylığı ile de her yaştan kadının tercihleri olabiliyor. Paraben içermeyen ve dermatolojik olarak test edilen “Note Cosmetics BB Serisi” BB Cream, BB Concealer ve BB Lip Corrector ürünlerinden oluşmakta.

Birazcık Note BB Cream’dan bahsetmek gerekir ise, tüm cilt tipleri için uygun olan bu krem içeriğinde olan buğday özü ile cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur iken, üzüm ve turunç kabuğu özleri ile de cilt lekelerinin minimuma inmesine katkıda bulunuyor. BB Cream cilt tonunu eşitleyerek cilde aydınlık ve doğal bir görünüm kazandırmanın yanı sıra besleyici ve nemlendirici özellikleri ile de cildin pürüzsüz bir görünüm elde etmesini sağlamakta. Ayrıca içeriğinde bulunan E vitamini de güneş ışınları dâhil olmak üzere, dış etkenlerden gelecek olan zararlara karşı cildin koruma altına alınmasına da çok fayda sağlamakta.

Ekli dosyayı görüntüle 6954

Note Cosmetics ’in BB ürünleri serisinde yerini alan bir diğer ürün olan BB Concealer ise içeriğinde bulunan üzüm ile turunç kabuğu özleri yardımı ile göz çevresindeki cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olurken, aynı zamanda göz çevresini aydınlatarak cilt ile renk bütünlüğünü de yaratarak cildiniz için doğal bir görünüm sağlıyor. BB Concealer göz çevresini besleyici ve nemlendirici özelliği ile de hanımlara kullanım kolaylığını da sunmakta. Tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygun olan Note BB Concealer buğday özü ve E vitamini içeren formülü sayesinde göz çevresinde oluşan zararlı maddeler ile de savaşmakta.

Ekli dosyayı görüntüle 6955

Note BB Corrector, içerisinde palmitoyloligopeptide ile kolajen sentezini uyararak hanımların dudaklarının daha dolgun görülmesi fırsatını da sunuyor. Shea yağı ve E vitamini nemlendirme özelliği sayesinde dudakların gün içerisinde hem kusursuz görünmesini hem de yumuşak kalmasına yardımcı olur iken, E vitamini aynı zamanda dudakların serbest radikallere karşı korunmasına da yardımcı olmakta.

Ekli dosyayı görüntüle 6956

LÜTFEN FİKİRLERİNİZİ VE GÖRÜŞLERİNİZİ YORUMLAR İLE BİLDİRMEYİ İHMAL ETMEYİNİZ...

Kaynak
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst