İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

notebook aldım en sonunda :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
2 tane notebook bozdum. Isınamadım bi türlü. O yüzden masaüstünün yerini tutmuyo benim için :D

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Nasıl iletişime geçebilirim ki Microsoft'la ? Garantisi doldu bilgisayarımın ayrıca .
İşletim sistemiyle bilgisayarın garatisi arasında bir bağ yok.
0 800 211 39 39 ücretsiz telefon hattı. Lisans problemleri için aramıştım daha önce.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlı olsun ama notebooka xp kurarsan 4gb ramin 3gbını kullanabilirsin en fazla o da en fazla 2,5gb performansı verir

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende çok uzun zamandır para biriktiriyorum anca toparlaya bildim inşallah en kısa sürede sende kavuşursun notebookuna ama almak çok zor hele parayı peşin veriyosan dahada bir beter oluyor :).

Ben de laptop aldım sonunda Toshiba Satallite L300 1EF; teknosada kampanyadaydı.. Tekrar internet alemindeyim artık :)

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun güle güle kullan inş.

Toshiba Satallite L300

sanada hayırlı uğurlu olsun, çok güzel makine mağazaları dolaşırken görüyorum hiç ihtiyacım yokken alıp gidesim geliyor :D

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkese hayırlı olsun ben de iki hafta önce babama aldım.

Toshiba A300 T5800
250 GB HD
4 GB RAM
Core 2 Duo 2.0 Ghz
512 MB ATI

1 Yıl uluslararası garanti

1000 $

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayırlı olsun, ama Casper'a karşı bir önyargım var. Donanım forumlarında pek iyi gözle bakmıyorlar. Umarım sorunsuz kullanırsın.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Keşke casper almasaydınız. Bir deneyim aktarayım:

Sene 1998, casperdan o zaman için oldukça iyi bir bilgisayar almıştım. Aradan 1,5-2 sene geçti casper amblemli monitör iflas etti. Monitörü tamirciye götürdüm. İçini açtık bir de ne görelim. İçerisinde 1986 yılında üretildiği yazılan alman markası bir tüp var. Diğer parçaların çoğu da eskinin eskisi. O zaman anladım ki casperdan birşey alınmaz. Hevesiniz kırılmasın ama...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Geçen hafta XP kurdum. :D yagmayok merak ediyordu. Yalnız XP yi kurarken vistayı kaldırmadım. Bir program geliştiriyorum delphi ile şu sıralar sadece o program için kullanıyorum xp yi. normalde gene vista gayette iyi. Sadece ahci driveri bulamadım makinanın, işletim sistemi değiştirirken bios tan ide-ahci değişikliğini yapmak gerekiyor.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Geç kalmışsın :D Vistayı ne zaman kaldırcan şimdi de onu merak ediyorum.

O

Orion

Misafir
1997 yılında casper masaüstü pcsi almıştım, faresi dışında hiçbir şeyi bozulmadı sağlam duruyor hala, bilgisayar çok kullanılmasına rağmen emekli ettim atamadım da, baktıkça anılarım canlanıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5