İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Noter tasdik ücreti ne kadar?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yazdığım bir şiiri notere tasdikletmek istiyorum. bunun nekadar tutacağını bileniniz var mı acaba?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Genelde noter de işim oluyor eğer dışarı çıkacak olursam sorup bilgi verebilirim

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
marka tescilinde ilk 500-600 tl veriyordun sonradan onaylandıktan sonra tescilin bi okadar daha istiyorlardı.ama şiiri bilmiyorum.ama bu kadar pahalı olduğunu sanmıyorum.şiir yazan çoğu yazarın şiirleri tescillidir.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Şiir görülmeden fiyat verilmiyormuş. Karakter sıklıkları satır vs vs. hepsi ayrı ayrı hesaplanıyormuş. Harf ve satır sayısı gibi bilgileri iletmemin yeterli olmadığını söyledi noter bayan. Kısacası şiiri güzel bi kağıda döküp notere gitmek :)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sinyor eğer yolun düşerse benim için de bir şey sorar mısın? online oyunlar var biliyorsun ogame gibi. bir oyun senaryosu yazdım 2-3 sayfalık bu senaryoyu tasdik ettirebilir miyim ettirebilirsem maliyeti ne olur gerekli evlatlar nedir?

yardım edersen sevinirim

teşekkürler

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
normalde şiir yazardım ama ilk defa düzgün bir şey çıktı ortaya. sitelerde yaycam ama olurya birileri sahiplenir....

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
biz de o zaman ayrıldıktan sonra ufak bi jest yaparız geçen günlerin hatrına

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5