İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nothing found for Wp-admin Post.php sorunu ve Rapidshare ilişkisi

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar durup dururken çok ilginç bir sorun yaşamaya başladım. Dün yazdığım bir blog yazısından sonra taslak olarak kaydet dedim bir kaç kere yazdıklarım kazara silinmesin diye. Ama artık son rötuşları yapıp son bir kez daha taslak olarak kaydet diyince "Nothing found for Wp-admin Post.php" hatasını aldım. Bu sabah biraz daha uğraştım, eklentileri pasifleştirdim vs. ama sorun değişmedi.

Son bir uğraştan sonra sorunun kaynağını buldum ama sebebini bilmiyorum. Sorun rapidshare linkleriyle alakalı. Yazının içine rapidshare linkini koyunca bu hatayı alıyorum. Ama rapidshare linkini ayırınca (rapid share.com/aaa gibi) sorun çıkmıyor.

Üstelik daha 2 gün önce rapidshare linki olan 2 yazı daha yayınlamıştım ve hiç bir sorun çıkmamıştı.

Gerçekten çok garibime gitti, neden olabilir bir fikriniz var mı?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kendi kendine düzeldi desem inanırmısınız? Zaten garip bir sorundu, garip bir şekilde de düzelmiş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5