İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nt üzerinden program kısa yol oluşturma

A

Anonymous

Misafir
nt 4.0 kurulu bir ana makinamız var. bunun üzerinde unisoft. muhasebe programını çalıştırıyorum. daha önceki konuda bahsettiğim kullanıcı değişiminden sonra ana makineden kendi makinemin masa üstüne bir kısa yol oluşturdum ama kısa yolu çalıştırdığımda ......pif dosyasına ulaşılamadı diye mesaj ekrana geliyor ve programı bir ttürlü çalıştıramıyorum . neden ne olabilir.???

yardımlarınız için teşekkürler.

A

Anonymous

Misafir
Kısayoldan çalıştıramıyorsan (Yani normalde program çalışıyorsa) kısayola sağ tıklayıp özelliklerden "Hedef" in alt kısmında başlangıç klasörü yazılmış olması gerekir. Bazı programlarda kısayol oluştururken bu alan doldurulmuyor ve program bulunamıyor. O kısma hedef te yazanın aynısını kopyala/yapıştır ile ekle ama programın ismi olmadan.

A

Anonymous

Misafir
senin dediğinide yaptım fakat uns dosyası bulunamadı mesajı veriyor fakat dosya belirtilen dizinin altında var

A

Anonymous

Misafir
pif dosyasına ulaşılamıyor diyorsa o zaman ya o kısayol'un ait olduğu dosya yerinden taşınmıştır. Ya da pif dosyasına ulaşamıyorsa o kısayolu'un kısayolu olabilir. Sonuçta ulaşmak istediğin dosyayı direk olarak tekrar kısayol yap.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5