İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ntv, Obama başkanlık kutlaması

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ntv, Obama'nın başkan seçilmesi için yapılan kutlamayı canlı olarak yayınlayacakmış.

Ya biz Amerika'nın sömürgesiyiz (ki Obama'nın başkanlık seçimi kutlaması canlı olarak yayınlanıyor) ya da NTV Amerikalılar tarafından satın alındı ya da onlar tarafından kontrol edilip yönlendirilebiliyor.

Yoksa Obama'nın başkanlık seçilmesi için yapılan kutlamanın bir Türk televizyonunda canlı olarak yayınlanmasının başka bir nedeni olamaz diiye düşünüyorum.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
NTV Türk mü ? ntvmsnbc nin yan kuruluşu sanıyorum ben. Zaten yalaka bir TV kanalı

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adamlar dünyayı yönetiyor biz kabul etsekte etmesekte :)

Obama bizim de başbakanımız sayılır :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ntv = Dogus Yayin Grubu A.S. Aittir ama türk ortaklı bir yabancı kanaldır. Yani yurt dışındaki başkanlık secimini canlı vermesi dogal bişi TRT Yapsaydı bu tepkini belki anlardım ama yabancı bir kanalın bu yayını yapması kadar dogal bir şey yok.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çok yanlış düşünüyorsunuz bence ntv hangi önemli olay olursa olsun bunu canlı verir mesela hiç bir kanal anahaber bülteninde 2 dakikadan fazla ayırmamıştır yargıçlar ve savcılar derneğinin konuşmasına ama ntv canlı verdi baştan sona veya en ufak bir ergenekon gelişmesini anında son dakika geçer elinde görüntü varsa hemen yayını keser stüdyoya bağlanır ntv haber kanalıdır bu çok normal.. ayrıca obamanın söyleyeceği en ufak bir kelimenin kutlamalardaki en ufak bir skandalın dolarda forex piyasasında dünyada yaratacağı etkileri düşünürsek zaten yayınlamaması hata olur..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nisan'da bol bol konuşulucak Amerika hakkında, önden bir yarı dini yarı felsefi, büyük laflarla şişirilmiş halk pohpohu dinlemek isteyen varsa kaçırmasın.

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haber kanalı arkadaşlar bundan doğal ne var.İzlemek isteyenler tercih ediyor zaten.Adamlar zorla izletmiyor...

ticaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haber bulamamışlardır daha değerli...
Kabul etmesek de dünyayı dolaylı yönetecek şahıs bu kişi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5