İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nuhun Gemisi Tahta Değilmiş İyimi

W

w0w

Misafir
EHueahueha bir an yazdıklarını okurken mal pazarlayan adamlar gibi gördüm seni. Eveeeeeeet yanlış duymadınızz :) ehaue çok güldüm dostum :p

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nuhun gemisinde, tufan cok surmus ve gemideki hayvanların sayısı artmaya baslamis. Bunun uzerine nuh butun erkeklerin seyini makbuz karsiligi toplamis,daha sonra tekrar verecem demiş.

Daha sonra disi maymun erkek maymunla dalga gecmeye baslamis. Surekli hadi gel seviselim diyormus 1 gun 2 gun surekli boyle, ve buna erkek maymun cok bozuluyormus yine bir gun disi maymun hadi gel seviselim demiş.

Bunun uzerine Erkek Maymun Nuh seylerimizi verince ben sana soracagim demiş.Disi maymunda niye diye sormus,erkek maymunda cebinden bir makbuz cikarip,

-"Bak, Eşşegin Makbuzunu caldim"

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cahveci' Alıntı:
Nuhun gemisinde, tufan cok surmus ve gemideki hayvanların sayısı artmaya baslamis. Bunun uzerine nuh butun erkeklerin seyini makbuz karsiligi toplamis,daha sonra tekrar verecem demiş.

Daha sonra disi maymun erkek maymunla dalga gecmeye baslamis. Surekli hadi gel seviselim diyormus 1 gun 2 gun surekli boyle, ve buna erkek maymun cok bozuluyormus yine bir gun disi maymun hadi gel seviselim demiş.

Bunun uzerine Erkek Maymun Nuh seylerimizi verince ben sana soracagim demiş.Disi maymunda niye diye sormus,erkek maymunda cebinden bir makbuz cikarip,

-"Bak, Eşşegin Makbuzunu caldim"

Bir seye inanmayabilirsin ama saygin olsun inanlara

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen solundan kalktın herhalde hotweb yada algılamanda sorun var polomiye girmeyecem senle yazıyı dikkatli oku orda dinle ilgili en ufak bir alay yok yada saygısızlık yok konu hayvanların üstünde dönüyor Elham Dürillah Müslümanım rahat ol sen

Y

yusufona

Misafir
ilginç yahu.. şu nuhun olayını bilmek isterdim.. düşünsenize o anı izleme şansı olsa süper olurdu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi