Numarabiz.com İnternetten Kolayca Para Kazanma

azazaz123

0
İyinet Üyesi
Katılım
21 Mart 2016
Mesajlar
2
Reaction score
0
Numarabiz.com,sohbet hattı tanıtımı yaparak kazanç sağlamak isteyen herkesin kolaylıkla numara tahsis edebilmesi için oluşturulmuş basit ve kullanışlı bir platformdur.

Amacımız, yayıncılarımızın kaliteli IVR alt yapımız sayesinde daha yüksek dakikalar yapmalarını sağlayarak, ödemelerini hızlı ve sorunsuz şekilde almalarıdır.

Numarabiz.com,Panelinizden dakikalarınızı anlık olarak takip ederek, güncel bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz zaman ödeme talebinde bulunarak her pazartesi günü kazancınızı banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Sohbet hatları sahip olduğu büyük pazar payı sayesinde size yüksek kazançlar sağlayabilir. Sizde sitenizden daha fazla kazanç sağlamak istiyorsanız sisteme üye olarak hemen numara talebinde bulunabilirsiniz.

Sitenize zarar verecek reklam kodları eklemeden sadece numara reklamı yaparak, reklam gelirinizi yükseltin.

Sitemiz: http://numarabiz.com

Kayıt Linki: http://numarabiz.com/uyeol.php

İletişim: http://numarabiz.com/iletisim.php


Kullanmaya nasıl başlarım?

Öncelikle sisteme üye olmalısınız. Üyelik sistemimiz e-mail ve telefon numarası aktivasyonu ile çalışır. Daha sağlıklı hizmet verebilmemiz açısından lütfen bu konuya özen gösteriniz. Üyelik işleminden sonra panelinizden "Numara Talep Et" bölümüne girerek, gerekli alanları doldurup numara talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede talebinizi değerlendirecektir.

Ödemeler ne zaman yapılıyor?

Ödemeler, ödeme talebi yapmanız doğrultusunda pazartesi günleri hesabınıza yatırılacaktır. Ödeme talebi yapmayıp bakiyenizi hesabınızda tutmak isterseniz, mevcut bakiyeniz devam eden dönemde ki kazancınızla birlikte bir sonra ki ödeme döneminde yine talebiniz doğrultusunda banka hesabınıza EFT/Havale yoluyla gönderilecektir.

Ödeme alt limiti nedir?

Ödeme talebinde bulunabilmeniz için hesabınızda en az 100 TL bakiye bulunması gerekmektedir.Ki Bu bakiye'yede kolayca sahip olursunuz Yeterli bakiye bulunmaması durumunda mevcut bakiyeniz bir sonra ki ödeme dönemine aktarılacaktır.

Kaç adet numara talep edebiliyorum?

Sistemde istediğiniz kadar numara talebinde bulunabilirsiniz. Fakat talep edip kullanmakta olduğunuz diğer numara/numaraların her birinin günlük min 100dk yapıyor olması gerekmektedir aksi halde talebiniz kabul edilmeyecektir.

Numaramı kullanmazsam ne olur?

7 gün süresince 100dk yapamayan numaralar sistem tarafından otomatik olarak hesabınızdan geri alınır. Bu süre zarfında yapmış olduğunuz dakikaların karşılığı olan bakiye hesabınızdan silinmez.

Kazancım nasıl hesaplanıyor?

Yaptığınız her dakika başına alacağınız net ücret 0,50TL'dir. Örneğin; 100dk yaptığınızı düşünürsek 100dk x 0,50TL = 50TL net kazancınız olacaktır.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst