İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nuri Yakar - NaberPanpa dolandırıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb arkadaşlar, bu arkadaş daha önce 5 tl, 10 tl neyse milletten çarpmış zaten..

kısaca anlatayım;
Ufak bi sistem yapıcaktı 50 tl dedi, yok dedim bu emektir 100tl gönderirim dedim 50sini havale yaptırdım.

eleman tabi yapmadı sistemi vs.. şimdi bu çocuk 3-5 milletten çarpmaya çalışıyor ya, hani banada takdını sanıyor ya

ben şimdi bunu sırf 50tl için savcılığa şikayet edicem dolandırıcılıktan ceza yiyecek ! değermi 3 - 5 lira için kendini riske atıyosun.

bide msn'de işte ben muhasebeye sorayım ödeme yapmışmı falan ayak yapıyolar ya :) ya yarıldım valla

ben parasında değilim, zaten öyle olsa 50 tl dedi ben 100 verdim. milleti çocukmu sanıyosun sen

buradan savcılık dosya bilgilerinide paylaşıcam sizlerle arkadaşlar...

İsim Soyisim : Nuri Yakar

Telefon : 0543 406 21 10 - 0542 533 60 88

Banka : İş Bankası

Şube Kodu : 5100

Hesap No : 0831539

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
geçmiş olsun ne işlemi yaptıracaktınız acaba?

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php bi sistem firma içi kullanım için valla arkadaşlar bana değil ona geçmiş olsun :)

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hani bunlar büyük şirket ya 50 tl havale için msn'den muhasebeye baktıralım falan diyo
süreleri doldu saat.1 de ödeme gelecekti gelmesse veririm demiştim.

ya bunlar aklınca diyor ki 10 tl - 50 tl bu paralar için kimse uğraşmaz sanıyorlar..

konuyu takip edin arkadaşlar, 50 tl için adam nasıl savcılığa veriliyormuş ve ne kadar ceza yiyormuş hep beraber görelim..

bu arkadaşa para kaptıran, forumdaki arkadaşlarda takip etsin

Dosya numarası vs.. bilgileri paylaşıcam sizlerle buradan

X

Xman

Misafir
Bu kişiyle yaptığınız anlaşmaya ait yazışma dökümlerini ve yaptığınız ödeme bilgilerini bize ulşatırmanız halinde kanıtlar incelenerek gereği yapılacaktır.

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
panpa naber ya. bende daha geçen hafta 5 6 aydır tanıdığım biri tarafından 510 lira dolandırıldım. dikkatli olmak lazım. Sanalda olan ne rep puanı ne e ticaret puanı nede uzun süre muhabbetleriniz ona tam anlamıyla güvenmek için bir neden değilmiş. Allah daha büyüğünden korusun. bu benim için iyi bir tecrübe oldu

N

NaberPanpa

Misafir
Arkadaşlar kendisine sistemi teslim etmek için bekliyorum, msnden siliyor ben ne yapayım komik :)

Böyle olduktan sonra iş yapılmaz.

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu arkadaşla daha muhatap olmuyorum arkadaşlar... dün dün sabah vericekdi yok. dün akşam 6 da msnde olacaktı yokdu 8-9 da geldi benle konuşuyodu demo hazırlıyordu güya bi anda kapadı gitti..bugün aynen yok tabi.

her neyse inanın bu son mesajım buradan açıklama yapmayacağım en son sadece savcılık dosya numara vs. paylaşacağım

herkese iyigünler arkadaşlar takipte kalın... cezasını çekecek

Ekleme: yarın sabah kadıköy adliyede işlem başlatılacaktır.

Yarın sabah dosya takip numarası vs.. buradan iletilecektir arkadaşlar takip edebilirsiniz...

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Haksızlık yapan sonuna kadar cezasını çeksin. Utan bide adam sana 2 katı para yollamış.

T

themaniac

Misafir
valla bu arkadasin Lexzpand uye nickiyle actigi konulari ben zaten demistim dikkat edin diye. Cunku hem sinirsiz paypal alinir satilir diyordu hemde acil 25$ paypal bozdurulcaktir falan yaziyordu. bende suphelenmis ve bunu bildirmistim. ki ondan sonrada birisi dolandirildi ve banlandi. simdi de yine burda dediginize gore. neyse savciya verinde sevaba girin bari

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yoktum diğer arkadaş anlaşmış vermiş işi dediğim gibi sonra öğrendim elemanla konuştum
50tl diyor sisteme emek karşılığı o değildir 100tl veririz dedim. bide mesaj atmış yukarıda

"Arkadaşlar kendisine sistemi teslim etmek için bekliyorum, msnden siliyor ben ne yapayım komik. Böyle olduktan sonra iş yapılmaz. "

ya bu nasıl bi rahatlık, sen karşındakini çocuk mu sandın, ben firmayım benim avukatımda, benim bilgimde var.

yani sen dolandırıcılıktan %100 ceza yiyeceksin ve "themaniac" arkadaşın dediği gibi bende sevaba giricem o zamanda yukarda yazdın gibi yazabilcekmisin bakalım.

arkadaşlar inanın konuşmak muhatap olmak istemiyorum komedi bi durum bu arkadaş bu işleri çocuk oyuncağı sanıyor. :) ben mi anlatamıyorum bu eleman mı anlamıyorda hala bana yorum atabiliyor anlamadım gitii artık iş komikleşti ama yarın ben hukuksal dosya bilgilerini paylaştığımda bu komiklik senin canını acıtacak !

to be continued... :)

H

halilarici

Misafir
Türkçeyi doğru kullanmayanlar ve böyle boş şeylerle uğraşanlar genelde dolandırıcı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5