İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nuri Yakar - Savcılığa Şikayet Edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X

Xman

Misafir
En temel hukuk kuralıdır; aksi ispatlanana kadar herkes masumdur.

Burada bir kişi hakkında herkes bir sürü legalparada bulunuyor ama iddasını ispatlayan çıkmadı henüz. Bize delillerinizi verin forum adına gereğini yapalım diyoruz, aldığımız cevap savcılığa verdim şeklinde oluyor.

Kimin elinde ne delil varsa bize iletsin lütfen, üzerine basarak tekrar yazıyorum bize iletin lütfen.

T

themaniac

Misafir
hocam koyun su MSN vb konusmalarini yatirdiginiz paranin dekontunu falan burada da adliyede de gereken islemler yapilsin yani

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
En temel hukuk kuralıdır; aksi ispatlanana kadar herkes masumdur.

Burada bir kişi hakkında herkes bir sürü legalparada bulunuyor ama iddasını ispatlayan çıkmadı henüz. Bize delillerinizi verin forum adına gereğini yapalım diyoruz, aldığımız cevap savcılığa verdim şeklinde oluyor.

Kimin elinde ne delil varsa bize iletsin lütfen, üzerine basarak tekrar yazıyorum bize iletin lütfen.

Yanlız o türkiye için geçerli değil:) Ergenekon olsun, Deniz feneri olsun, vs olsun incelediğimizde Türkiyede şu geçerli "Aksi ispatlanana kadar doğan her türk suçludur!"

:)

X

Xman

Misafir
En azından iyinet için geçerli, tarafımıza gerekli deliller ulaşmadığı sürece ilgili üyeyi yasaklama şansımız yok maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5