İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

O oğul: 'İşim var gelemem' demedim!!

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
72 yaşındaki babası Hasan Okur'un hayatını kaybettiği kaza için kendisini olay yerinden arayan polise, "İşim var, gelemem" dediği öne sürülen Adnan Okur, iddiaları gözyaşları içinde yalanladı. İşte o sözler:

821320101007050218671.jpg

Kendisini arayan polise kesinlikle, "İşim var, gelemem" şeklinde bir şey söylemediğini ifade eden Adnan Okur, "Dokumacı olarak geceleri çalışıyorum. İş çıkışı sabah eve geldiğimde çok yorgundum. Evdeki işler sebebiyle yatıp uyumam saat 14.30`u buldu. 2 saat sonra cep telefonundan arayan bir kişi polis olduğunu söyledi.

Karşımdaki ses, `Babanız kaza geçirdi` deyince irkildim. TC kimlik numaramı isteyince de dolandırıcı zannettim. Hemen telefonu kapattım. Fakat içimde bir kuşku vardı. Durumu kardeşime bildirdim. Cebimde 2,5 lira vardı. İş yerine gidip para aldıktan sonra hemen kaza mahalline gittim. Polisler babamın cesedinin 5 dakika önce kaldırıldığını söyledi. O benim babamdı. Kurşun girdi, içimizde kaldı. İnanmayanlar telefon görüşme kayıtlarımı incelesin" diye konuşurken gözyaşlarına boğuldu.

"İKİNCİ KEZ ÖLDÜK"

Yıllarca kamyon şoförlüğü yapan Hasan Okur`un küçük oğlu Şakir Okur da ağabeyinin olaydan sonra hemen kendisini telefonla aradığını dile getirerek, "Ben hemen olay yerinde gittim. Birkaç dakika sonra da o geldi. Babamızın cesedinin kaldırıldığını söylediler. Şimdi herkes bizi vicdansız gibi görüyor. Halbuki o bizim babamız, o bizim canımızdı" diye konuştu.

Kaynak

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Dolandırıcı sanmışmış.3 kere aramış polis hem babasının telefonundan hem kendi telinden.Babasının telide dolandırıcıda olacak değil ya.Söylenecek söz yok ...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
nerden bilecekki arayan kişinin dolandırıcı olmadığını, nerden bilecekki babasının kaçırılmadığını, ilginç bi olay, adamın içini kimse bilemez

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Kim olursa olsun ''TC kimlik numaranı ver'' diye bir telefon alırsa vermez! Bizim ''MEDYA'' yamuk!

Başiniza gelmiş olabilir.''Telefona gelen TC KIMLIK NUMARANI YAZ şu şu numaraya gonder.Pepsi'den 20.000tl kazandınız.Ben polisim bana kontor gönder'' gibi kolay yoldan para kazanmak isteyen kalpazanların haddi hesabı yok! Adamın inanması belki de başına daha önce bu tür bir olay geldiğinden olmuş olabilir..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Valla sizi bilmem ama babanız kaza geçirmiş dediği anda kimsede yüzüne kapamaz.En azından ağız arar nerde nasıl gibisinden.Ayrıca haberi okursanız babasının telefonundanda arandığı söyleniyor , adam açmamış onda.

Bukadar meraksızlık , rahatlık çok saçma... Size olası geliyor olabilir ama bana çok ters.

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
nerden bilecekki arayan kişinin dolandırıcı olmadığını, nerden bilecekki babasının kaçırılmadığını, ilginç bi olay, adamın içini kimse bilemez

Babasının kaçırıldını düşünse bile işim var gelemem mi demeli?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Her yazılana inanan tuhaf insanlar olduk. 3 yaşındaki çocuğa söylesen bu haber inanmaz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Valla siz inanmıyabilirsiniz ama oldukca inandırıcı.Polisler müneccim değil telefonunu hemen bulabilecek.Bariz adamın telefonundan almışlar işte , sonrasında adamın telefonundan bile aramasalar adamı arayıp kaza geçirdi diyince yüzüne kapatıyorsa vardır bişi.

Kendinizi düşünün sizi biri arıyacak ve babanız kaza geçirdi diyecek.Siz hemen yüzünemi kaparsınız?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5