İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ocağınıza düştüm.. Çok acil Live 'a iletilmek üzere bir çeviri...

talyurt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AŞAĞIDA Kİ METNİ İNGİLİZCE OLARAK ÇEVİREBİLECEK ARKADAŞA GERÇEKTEN HAYIR DUASI EDİCEM...
ÇOK SAĞOLUN ŞİMDİDEN...

2005 yılından bu yana [email protected] adresimi msn adresim olarak kullanıyordum. Fakat posta kutum kendi sağlayıcımdaydı. [email protected] msn adresimin posta kutusunu domain.live.com hizmetine bağlamak için, [email protected] adresim ile domains.live.com adresine giriş yaptım. alyurt.net’i normal bir şekilde ekledim ve aktif oldu.
Fakat daha sonra bir problemden dolayı alyurt.net kaydını domains.live.com ‘dan silmek istedim. Bu işlemi yaptıktan sonra [email protected] adresimi sistem zorla değiştirmek istedi. Ne olduysa bundan sonra oldu. Şuan alyurt.net adresimi domains.live.com ‘a ekleyemiyorum ve [email protected] olarak mail adresi alamıyorum.
Zaten ben artık domains.live.com ‘u istemiyorum. Tek isteğim [email protected] msn adresimi ilk şekliyle kullanmak istiyorum.
Yani; https://accountservices.passport.net/ppnetworkhome.srf?vv=550&lc=1033 adresinde bulunan, “Use an e-mail address you already have” seçeneğine kaydımı yapmak istiyorum ama onu da yapamıyorum.
Buradan aldığım hata cevabı ise; “The portion of your e-mail address that follows the @ symbol is part of a "reserved domain" such as live.com, hotmail.com, msn.com or passport.com. Please type a different e-mail address.”
Benim anladığım kadarıyla domains.live.com da alyurt.net adresiyle ilgili bir problem yaşanıyor. Bunu da ancak siz üst düzey teknik elemanları çözebilecektir.
Tekrar belirtiyorum yapmanız gereken sadece domains.live.com adresinde alyurt.net ile ilgili her şeyi tamamen silmeniz!
Lütfen bu konu ile ilgilenin ve tarafıma en kısa sürede cevap verin.

Not:
Lütfen problem ile ilgili ekran görüntülerine http://www.alyurt.net/live_caps/13.jpg adresinden bakınız...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
[email protected] adresin MSNde kayıtlı ve bir süre (1 hafta sanırım) kullanılamayacak ancak şifremi unuttum diyerek şifreni email yoluyla alabilirsin.

talyurt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim ama alakasız cevaplar bunlar..
İnanın sinirden ağlıyacağım...
Bu problemin çözümü sadece live teknik ekibi gerçekleştirebilecek..
Yani bi çok kişi sizin gibi yardımcı olmak istedi (en iyileri gerçekten) ama tek umut live.dan domainini tamamen sildirmek olduğunu belirttiler, yani benim dediğime geldiler...

Problemimin konu başlığı ise şurada idi;
http://www.r10.net/msn-messenger-mi...domains-live-com-problemimi-cozecek-olan.html

Yani benim buradan isteğim sadece ingilizce çeviri idi, onu da yaptırdım sağolun yinede...

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
benzeri sorunu ben de yaşadım birkaç ay önce.. başka bir maile aktardıktan sonra işin kötüsü aynı maili livedomainsten çıkardıktan sonra kullanmak istediğimde hesabı açabildim ancak gelen ekleme isteklerini ve kendi eklediğim kişilere ekleme isteği ulaşmıyordu.. ben de vazgeçtim mailden :) birkaç ay geçti üzerinden. geçen hafta denedim kişi eklemeyi. çözülmüştü olay.

@bilginin dediği gibi belli bir süresi var. bu süre ne kadardır bilmiyorum. ama ilk zamanlarda kullanamıyorsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi