İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ocak odemeleri

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimki dün (25.02.2006) 17.30 itibariyle onaylandı...

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phoenix;
24 dedinmi ödeme işlemde yazdı.
Acaba öteki aya devretti senin çeki

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoTcHA' Alıntı:
bravo ya. biz demekki hsonunun azizliğine uğradık. neyse ptesi olur heralde.

Valla işin aslı ben de p.tesi ye kalır diye tahmin ediyordum ama onaylandığını gördüm. Gerçi ödeme tarihi olarak 27.02 yazmışlar bişey değişmeyecek yani.

P

phoenix

Misafir
Kebikec' Alıntı:
Valla işin aslı ben de p.tesi ye kalır diye tahmin ediyordum ama onaylandığını gördüm. Gerçi ödeme tarihi olarak 27.02 yazmışlar bişey değişmeyecek yani.
bunu yazmalari imkansiz bildigim kadariyla. yani onaylandiktan once odeme tarihi olur. ondan sonra onaylarlar. 2 senedir uyeyim boyle birsey ilk kez duyuyorum.

hakan odeme islemde yazmasini demiyorum. onaylanmasini diyorum.

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phoenix' Alıntı:
bunu yazmalari imkansiz bildigim kadariyla. yani onaylandiktan once odeme tarihi olur. ondan sonra onaylarlar. 2 senedir uyeyim boyle birsey ilk kez duyuyorum.

hakan odeme islemde yazmasini demiyorum. onaylanmasini diyorum.

yani çek DHL ile kargolandı demek istedim.
Genelde 28 yada 29, yani yarın çek gelir.

P

phoenix

Misafir
cek gelir anliyorum da. normalde en gec 26sinda onaylanirdi. son 10 odememe baktim en fazla 3 gun gecmis simdi 4.gun hala tik yok. onaylanmamis yani? soruyu sen yanlis anladin

P

phoenix

Misafir
Ödeme Türü: Güvenli Çek
Ödeme Tarihi: 26.Oca.2006

Ödeme Türü: Güvenli Çek
Ödeme Tarihi: 25.Kas.2005

27sinde olanlar, 31 ceken aylar zaten. Daha geriye gitmedim. 29unda onaylandini ise hic hatirlamiyorum. neyse bugun veya yarin onaylanir herhalde.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
30 una kadar gözükmüyor diyelim ama 30 unda onaylanınca da ayın 27 si olarak gösteriyor falan filan, aralık ayı çeki 30 unda veya 31 inde onaylanmıştı, burdakiler hatırlar ama onaylandıktan sonra da ertesi gün elime ulaşmıştı. aslında 26 sında falan onaylanmış ama sisteme geç yansıyor. yani şu an çekler yola çıkmış bize kavuşmak için sabırsızlanıyor olabilirler ;)

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de 25 Şubat 2006, 17.30'da onaylandı, Ödeme... yazdı yani, ödeme linkine tıklayınca 27sinde yollanacağı yazıyor ödeme tarihi olarak..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5