İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödeme alıkoymak ne demek

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Adsense hesabıma girdiğimde aşağıdaki iletiyle karsılasıyorum. Nedir bu ?

İPUCU

Bu ayki ödemenizi alıkoymak mı istiyordunuz? Eğer öyleyse, ayın 15'ine kadar hesabınızdaki ödemeyi alıkoyma isteğinizi belirtin.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
minumum ödeme tutarına ulaştığında parayı hemen çekmemek için. yani gelecek aylarda daha fazla para çekmene yarıyor. yani ödemeyi bekletiyorsun.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yapmak zorunda degilsin ornek bu ay sonu sana bir para gelecekse yani ornek 100 dolar gelecekse ayin 15 ine kadar ödemeyi bekletebilirsin ve bu ay sana ödeme gelmez diger ayinki ile birlesir yani 200 dolari toplu olarak alabilirsin..

Ama diger ay onu tekrar iptal etmelisin yoksa gene bekler.

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
tahmin ettiğim gibiymiş emin olmak icin sormustum. Cevaplarınız icin tesekkurler.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ama şöyle bir riski var, hesabın google tarafından kapatılırsa birikmiş tüm paran yanabilir.

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence böyle bişey yapma dostum ne olur ne olmaz kendini bilmez biri sitendeki google reklamlarına aşırı tıklar ve tüm kazancın gider .

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
eğer toplu para istiyorsanız şubenizden yeni hesap açtırın bütün para oraya gelsin her ay o hesapta toplansın en azından eline para geçmiş olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi