İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödeme almadım ama...

A

amaan

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Bu siteye para yatirmasiniz sizin acinizdan daha iyi olur. Görünüse göre güvenilir degil. En azindan bu iste ciddi degil

Sonuçta hiçbirisi doğru dürüst ciddi değil ama bu site çok çaktırmış dolambaç yapacağını, Hostu berbat free alsa daha hızlı olurdu :D

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konuyu ben açmıştım arkadaşlar, forumdan birkaç kişi de riski sevip denediler , lütfen ödeme aldıklarında buraya yazarlarsa sevinirim

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rs635' Alıntı:
konuyu ben açmıştım , forumdan birkaç kişi de riski sevip denediler , lütfen ödeme aldıklarında buraya yazarlarsa sevinirim

odeme yapmiyor
Paid out a bakarsan odeme yapiyor gibi gozukuyor ama hepsi Fake
sozde odeme yapmis:)
$27.60 has been successfully sent to your e-gold account n/a.
Transaction batch is n/a.

great-award.com
http://great-award.com

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuç olarak risk almadan bazı şeyler olmuyor arkadaşlar 2 tane siteye girdim hiç araştırmadan bana toplam getirileri 80 dolar...

G

Geveze.at

Misafir
Sizin riskten anladiginiz ne?
Nasrettin nin hesabi ya tutarsa mi? Eger öyleyse ona risk denilmez. Karabahtim 18 denir

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni açılmış bi siteden ödeme alan ilk 50nin içinde olmak bi insana neler katar biliyormusun?
100lerce referral dolayısıyla para... risk dediğin şey snn veya bnm açımdan farklı olabilir.. ama sanırım bu sitede kazanmayı başarabilmiş azınlıgın arasındayım... ve sana bunun nasıl oldugunu anlatiyim.. 2 saatlik bir siteye 2 dolar riske ettim bana ne kdr olarak dönmüş olabilir sence?

tartışma yaratmak için msj yazmıyalım... hyip işinin risk oldugunu herke biliyor zaten!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5