İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme almama az kaldı ama...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Arkadaşlar benim hesap 100 dolar olmak üzere, heycan var biraz tabiki de yanlış yapmak istemiyorum. Şimdi ben çek yerine direk hesabıma eft istesem benden para keserlermi? ayrıca hesabım şuan çek alma konumunda, eft ye başvurduğumda sitemin tekrar onaylanmasını bekleyecekmiyim? birde eftyi kabul ettikten sonra hesabıma komik bi rakam yatacağını söylüyor google, doğrulama baabında, bu rakamı nasıl bulacağım ben? bankaya sorsam söylerler mi? biri yardım ederse +rep veririm:p

T

trgy

Misafir
10 $'ı geçtikten sonra pin kodu girip hesabını onaylatman gerekiyordu ilk önce bunu yapmalısın. Bunu yaptıktan sonra, banka hesabını onaylatmak için dedikleri gibi sana 1-2 TL gibi bir miktar gönderiyorlar ve senden onay istiyorlar ne kadar para geldi diye soruyorlar. Sen buna internet şubesinden kolayca bakabilirsin, ben internet şubesi kullanmıyorum dersen de gideceksin bankaya son gelen eft dökümlerini isteyeceksin. Hesabını onayladıktan sonra her ayın 28 - 31 i arası ödemeni alırsın. Adsense kesinti yapmıyor ama her Türk vatandaşının olduğu gibi senin de vergini ödeme zorunluluğun bulunuyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
trgy, 10 doları çoktan geçtim ve google taaa jamaikalardan bana bi zarf gönderdi, açtım pin diyordu yazdım ads hesabıma, ama şuan da ads hesabım doğrulanmamış gözüküyor, sanırım doğrulanmayan kısım banka hesabım, o kadar uğraştım, bu hesap yanarsa ağlarım vallahi :D

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
online bankacılık kullanıyorsan banka hesabına google örneğin 0,56 cent gibi bir rakam eft yapıyor ve bunu adsense panel'den doğrulamanı istiyor.banka hesap bilgilerini doğru verdiysen 1-2 iş günü içerisinde hesabına gelecektir. online bankacılık ekranında bu tutarı görürsün depresan.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
online bankacılık kullanmak istiyorum ama şüpheleniyorum:S korkuyorum hesabım kötü insanların eline geçecek diye, olmadı ödeme almam şartlar olgunlaşıncaya kadar

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
web sitesi olanlar için online bankacılık şart bence. herşeyde risk var ama ihtiyaç nedeniyle kullanıyoruz.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
online bankacılık kullanmak istiyorum ama şüpheleniyorum:S korkuyorum hesabım kötü insanların eline geçecek diye, olmadı ödeme almam şartlar olgunlaşıncaya kadar

kaç milyon insan kullanıyor kardeş online bankacılık için cep telefonu şart. her girişte ceb şifre geliyor. kaldıki şifrelerini bulsalar cebini de almak zorundalar cebi kaybetsen şifrelerini nerden bulacaklar.

ayrıca online bankacılık kullanmadan da yapılıyor.
banka hesabı ekleyeceksin.onlar para yollayacak.sen de bankayı ya rayıp soracaksın ya gidip soracaksın.verdikleri rakamı aynen gireceksin hepsi bu.

eğer 100 dolar sınırını kasım içinde geçtiysen ayın 15 ine kadar yapman şart yoksa bu ay sonunda ödeme alamazsın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
1 haftaya kalmaz 100 doları geçer, şimdi eft ile ilgili işlemlerimi yapıcam, bir kaç gün içinde, doğrulama için para yatıracaklar, alnımın akıyla çıkabilirim inşallah :D

OnurNetWork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana doğrlama ücreti 1.35tl yatmış google Irland'dan arkadaşım bence online bankacılık açtır net herşeyi görüyorsun ayrıca korkma şifren çalısa bile hiç bir işe yaramaz sana sms geliyor her bankacılık hesabını acınca bugun paypal,hotfile hesabım çalındı ama internet bankacılıyıma dokunmamışlar ;)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
gittim kayıt oldum. internet şubesine:uyku:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5