İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme Bekleyenler..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yatar para ya bu kadar dert etmeyın,
koskoca google şirketı oncedende demıştım promosonalrını bıel ayalr onceden hazırlayıp yollamış şirket :) odeme aksatacağını hiç sanmıyorum en gec cuma gunu alınır bence

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
culpable çok ağır ifade kullanmışsın. Arkadaşı kırman doğru değil. Umarım istemeyerek olmuştur. Size yakıştıramadım.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google çok geciktirdi bu kadar ya daha henüz hiç kimse bişey bilmiyor ne zaman yatıcak ne olucak peki bu konu hakkında bi bilgilendirme yapmaları doğru olmaz mıydı

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Google Zaten etik olarak ay bitmeden ödemeleri yapmalı kendi kurallarına nizamlarına zıt düşeceklerini zannetmiyorum. bu hafta ödeme işlemde gözükürde bizim bankalara yansırmı o ayrı konu.. bankalar çok yoğun herkes kurban işleri, bayram alışverişi ve bayram tatilinin araya girmesi nedeniyle bankalarda.. biraz zor gibi gözüküyor.

B

bazobehram

Misafir
Benim panelde Ödeme İşlemde Felan Yazmıyor.. Herhalde Arkadaşlar Hayel Görmeye Başladı :D

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odemezv3.gif

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bekleyin biraz daha, bu akşam yazar. Belki para banka hesabınıza geçtikten sonra yazacaktır. Geçen sefer benim ödemem o şekilde olmuştu. Heyecana gerek yok.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ooof ooff şu para gelseydide ödemelerimizi yapsaydık o değil adamlara mahçup oluyoz inşallah yarın geçer hesaplara yarın son gün :S vışş belediye kapanacak

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
telaşa gerek yok herkeste cıkar saatler ilerledikce bakın ben heyecan yapıyomuyum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5