İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme İade Garantili - BOL REFERANSLI - Kapsamli Seo Paketleri - Güncelleme Uyumlu

canerdogdu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ticaretteki en önemli ilişki GÜVEN İLİŞKİSİDİR. O yüzden isterseniz Skype isterseniz de Cep Telefonundan iletişime geçip dilediğiniz soruları sorabilirsiniz.

GSM: 532 577 32 23

Panda 4.1 Güncelleme Uyumlu

[M]https://www.youtube.com/watch?v=HTpdGSwMMbM&feature=youtu.be[/M]

İddia Ediyorum!
-Daha Uygun Fiyatta Böyle Çalışma Bulana Tüm Çalışmalar Hediye-

(Dostlar; açık açık söylüyorum sadece seo paketleriyle en üst sıralara çıkmak artık hayalden ibarettir. Bu paketin üstüne tanıtım yazıları ya da link alımları yapmalısınız. İşte o zaman siteniz çok iyi yerlere gelir. Paketimi alanlara da daima söylüyorum buraya da yazayım. Çalışmam tamamlandıktan sonra sizinle telefonda ya da Skype ta görüşüp nasıl çalışmalar yapmanız gerektiğini uzun uzun konuşabiliriz ve asla bu danışmanlıktan ücret almam. Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez. Lütfen bunları bilerek alım yapınız)

Sadece 40 TL

Paketi incelediğinizde bu fiyatın bedava olduğunu anlayacaksınız.

Pr 5 Tatil Sitesi 1 Aylık Link Çıkışı

Pr 4 Hikaye Blogu Özgün Ömürlük Tanıtım Yazısı

Pr 4 Haber Sitesi Özgün Ömürlük Tanıtım Yazısı

Pr3 Teknoloji Sitesi Özgün Ömürlük Yazısı

3 Adet Blog Tanıtım

1 Adet Paravan Site Tanıtımı

150 İmleme (Türkçe Siteler)

100 Forum Tanıtım (Türkçe Forumlar)

5 Tumblr Link Gönderimi​

20k Beğenili Facebook (Link Paylaşımı)​

Twitter Link Paylaşımı​

100 Whois Backlink​

50 Ziyaretçi Defteri Tanıtım​

5 Toplist Başvuru (Türkçe Siteler)​

DMOZ Dizin Başvuru

Ayrıntılar

İş Teslim Süresi ortalama 7 gündür

3 Aydan Küçük Siteler İçin Tüm Çalışmaların 15 Güne Yayılmasını Şiddetle Tavsiye Ediyorum

Ad*lt İçerikli Sitelerle Çalışmıyorum (Sebebi sadece iş ahlakı değil aynı zamanda spam riski vardır)

Spama Girmiş Sitelerle Çalışmıyorum​

Ödeme Yolları
PayPal
Ziraat Bankası
Finansbank Enpara
Kredi Kartı (+2 TL)

Yüzlerce Referanstan Bazıları

arkadaşdan hizmet satın alındı son derece ilgili ve güvenilir bir arkadaş daha ilk haftada faydasını görmeye başladım iş alımından önce 100 olan hit ilk hafta 200e çıktı tavsiye ederim.

gerçekten bu paketi hiç bi yerde bulamassınız ve sitenizin artişlarıda mukemmel derecede artıyor

arkadaşla Skypetan görüştük bol bol seo hakkıında bilgiler paylaştı ve hizmetini satın aldım. Sonrasında başka yerlerden de çalışmalar almamı söyledi ve bende söylediği konulardan hizmetleri inceledim ona da gönderdim. Analiz yapıp onay verdiği hizmetleri aldım ve aradan ortalama 2-3 hafta geçti hit ve gelirlerim inanılmaz arttı. Daha çok çalışıp daha da arttırmam gerektiğini biliyorum ama bana yol gösterdiği ve sabırla beni dinlediği için kardeşime çok çok teşekkür ediyorum.

Çalışmalardan önce gelir tablosu

Çalışmalardan sonraki gelir tablosu

Çalışmadan sonraki hit tablosu​

Hala yapacak çok işim olduğunu biliyorum inşallah çok daha iyi yerlere gelecek site. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Tekrar sağolasın kardeşim :)

Yaklaşık 15 gün önce Caner kardeşimden seo paketi aldım ve ardından tavsiye ettiği şekilde devam ettim ve hitim 20lerden 300lere, sıralamada ilk 500 de yokken 38 e geldi 2 haftada. Allah razı olsun kardeşimden daha da yükseleceğiz sayesinde inşallah. Görsel olarak hit tablosuna bakabilirsiniz.

Öncelikle Caner Bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Söylediği gibi 1 haftada çalışmayı tamamlayıp raporu tarafıma teslim etti. En kısa sürede çalışmanın neticesini alacağımı düşünüyorum. Sözünde duran bir arkadaş başka bir insan aramaya gerek yok. Caner Bey size yeter kesinlikle tavsiye ederim.

İşi tam zamanında teslim etti.Gayet başarılı ve güvenli.Herkese tavsiye ederim. Bol hit istiyorsanız arkadaşı tavsiye ederim.

Kesinlikle Arkadaşımız kaliteli Hizmet veriyor daha birinci Günden sitede hareketi gördüm... kalite hız ve Doğru hamleler... sanki Satranç oynar Gibi.... ellerine sağlık kardeşim daha Çok çalışacağız seninle

Rapor 10 Numara hocam eline sağlık Paket satın alındı ve teslim edildi gayet yararını gördüm

Arkadaşla çalışma yaptık söz verdiği gibi zamanında raporları sunup çalışmasını tamamladı faydasını görmeye başladık güvenle çalışabilirsiniz.Mesajlarınıza ve taleplerinize zamanın da ve doğru dönüşler yapmakta

Teşekkürler..

Rapor alındı sonuçlar gerçekten iç açıcı. Müşterisiyle nasıl iletişim kurabileceğini bilen birisi. İşini düzgün yapması da cabası.

16 Günlük Siteme Çalışma Yaptırıldı. Bugün raporlar gönderildi. Gerçekten ilgili bi arkadaş tüm sorularıma cevap verdi. Ayrıca artık yazılarım dakikasında index alıyor :) Gerçekten almanız gerekli tavsiyemdir. Teşekkürler !

işini iyi yapan bir arkadaş,
Rapor alındı ve çalışma yapılan sayfada ciddi ilerleme katedildi.

teşekkürler.

Çalışma tamamlandı ve rapor düzenli bir şekilde tarafıma iletildi.
İster istemez birkaç linki kontrol amaçlı açtım ve işini gerçekten yaptığını gördüm.
İleriki dönemde yeniden çalışacağız inşallah...

Hiç düşünmeden başka bir yere bakmanıza gerek kalmadan güvenebileceğiniz ve sitenizde %100 lük kelime bazlı artış göreceksiniz.Denendi test edildi onaylandı.Şüphelerim vardı bu işi yapan çok sonuçta ama arama sonuçlarındaki artıştan sonra kesinlikle pişman olmazsınız.

İşi tam zamanında teslim etti.Gayet başarılı ve güvenli.Herkese tavsiye ederim. Site günlük 25 30 tekil hitten en yüksek 320 en düşük 67 hit aldı ortalama hitim nereden baksanız 100 üstü arttı "sadece 1 haftada".Zoru başardı adam.

2 site için çalıştık Caner Beyle. Raporları teslim etti ve sitemde gördüğü eksikleri rapor teslim ederken anlattı. Bu çalışmalar ve tavsiyeler ile 2 sitemde de çok iyi yükselişler elde ettim. Hatta 1 tanesi ilk 3 e geldi diğeri de yavaş yavaş yükseliyor. Kendisiyle yeni 1 site için daha çalışacağız. Çok teşekkür ediyorum kendisine

İlk verdiğimiz siparişin katkılarını görmeye başladık.
İlk 500 de olmayan kelimelerin birinde 34. sıradayız, diğerinde 48.sıradayız.
Caner kardeşime çok teşekkür ediyorum. Sağolsun.

Vadedildigi sürede teslim edildi ve site google da yükselmeye başladı

raporumuzu temiz bir şekilde zamanında almış bulunmaktayız çalışma gerçekten çok başarılı olmuş daha sonrada çalışmak dileğiyle arkadaşa her zaman güvenebilirsiniz :)

Çalışma yaptırıldı.. Çok iyi bir arkadaş yaptığı işede gerçekten çok emek veriyor. Siteler kısa sürede arama motorlarında üst sayfalara çıktı ve Kendisiyle Tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Farklı sitelerimde başarılı çalışmalar çıkaran dostumla 1 sitem için daha anlaşarak yeni bir başlangıç yaptık. iki taraf içinde başarılı olmasını dilerim.

Paket aldım ve son derece güzel bir çalışma oldu. Teşekkür ederim.

Kendisine çok teşekkür ediyorum çalışma yaptık kendisiyle 500 de bile olmayan sitem 30 kusura kadar getirdi. Yama indir kelimesinde. Script alt yapısı değişince bi daha kendileri ile çalışmak dileğiyle teşekkür ederim kendisine google dan hit gelmeye başladı kendi scriptimize geçince çok daha güzel olacak ve ilk tercihin olacak kendileri. Hem hesapli hem yararli

1 site için çalışma yaptırdım. Anahtar kelimede 70.sıradan 19. sıraya yükseldi. İlk sırayı zorlayacağımızdan şüphem yok, Teşekkürler :)

iş yapacaksanız başkasına vermeyin, havadan hedefler yok, gerçek hedefler var en önemlisi sonuç var

Rapor teslim alındı. İlgili bir arkadaş. Çalışmalarının meyvesini de almaya başladık. Teşekkürler. :)

iş verilmiş ve teslim edilmiştir ....sıralamada olumlu yararı var

Mükemmel bir kişilik ile mükemmel bir çalışma yaptık. Sitem faydasını yavaştan görmeye başladı. Kesinlikle önerebileceğim çalışmalardan birisidir. Saygı duyuyor, teşekkür ediyorum

Arkadaş ilgili ve söz verdiği gibi raporu zamanında teslim etti.Hizmet kalitesi on numara diyebilirim.Yükselme için zamana ihtiyaç var ama şimdiden etkisini görmeye başladık.Teşekkürler.

Çalışma Yaptırıldı Raporu Teslim aldım sağ olsun çok ıyı bır arkadas hıc bır sorudan kaçınmıyor direk yardımcı oluyor buda çok güzel birsey işinin hakkını veren insanlardan biridir bundan sonrada çalısmaya devam edeceğim.hiç bir guven kaygınız olmadan çalısma yaptıra bilirsiniz

arkadaşa 2 iş verdim. Bana dediği süreden önce teslim etti. Arkadaş işinde çok uzman ve çok alakalı Allah razı olsun. Alakalı alakasız konularda da elinden geleni yapıyor. Ticaret yapmanızı tavsiye ederim. Saygılar sunarım

Kendisinden daha önce hizmet alındı cidden çalıştığım en işini bilen kişiler arasında kendisi yeni bir sitem için yeniden hizmet alındı.

arkadaşla anlaşıldı. çok hoş sohbet ve güven veren bir arkadaş. iş bitince tekrar yorum yapacağım.

Edit: İşi hızlıca teslim etti arkadaş. Çok güzel olmuş ellerine sağlık. Güvenle çalışabilirsiniz.

Harika bir kişilik işin üstadı ve sürekli yaptığı işlerin her adımında güven ve nezaket içinde teşekkürler yaptığınız çalışmalar için bu sözler sizi övmeye bile yetmez

Arkadas raporlari belirttigi gunde tarafima teslim etmistir. Muazzam bir calisma olmus. Emekleriniz icin tesekkurler

Rapor teslim alındı. Verimli bir çalışma olduğu görünüyor.

İlk çalışmamız oldu ve belirttiği günde raporunu teslim etti, çok ilgili bir arkadaş tüm sorularımı yanıtlıyor, ikinci sitem için çalışmalara başladı. SEO Hizmeti için güvenebileceğiniz nadir kişilerden, rahatlıkla iş yapılabilir.

Arkadaş ile çalışıldı. Sözünün eri ve çok ilgili. Bir kaç projede daha çalışmak için arkadaş listenin en başında. iyi çalışmalar

Ben forumda cok hizmet veren gordum. Ama arkadaşın hizmeti çok iddalı ve daha fazla seçenek sunuyor. Buna istinaden 7 adet sitem için çalışma aldım. İnsallah dediği gibi olur. Çalışmadan 10 gün sonra tekrar yorum yazacağım. Kendisi çok ilgilendi benimle iyi insan ilişkilerine sahip kendisine teşekkür ederim.

Sipariş verildi , Raporlar teslim alındı , Gayet başarılı bir çalışma güvenilir bir arkadaş.

Arkadaş işini iyi bir şekilde yapıyor. Raporu eksiksiz olarak teslim aldım. Kendisine emeğinden dolayı teşekkür ediyorum.

güzel bir çalışma olmuş teşekkürler.

iş alımı yapıldı harika

Çalışma yaptırıldı. Çok teşekkürler hızlı ve kaliteli oldu.

Belirtilen zaman diliminde rapor alınmıştır.
Arkadaş işini oldukça temiz yapıyor. Ellerinize sağlık.

İşinde başarılı bir arkadaş. Yeni projelerim için çalışmayı düşünüyorum mesajım bulunsun.

ayrıntılı rapor teslim alınmıştır. iyi bir çalışma gerçekten.

Temiz iş yapıyor. 2 Adet iş verildi rapor alındı.

iş verildi. arkadaş paket harici özel istekler için de yardımcı oluyor. teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi