İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme İade Garantili - BOL REFERANSLI - KOLONİ Kapsamlı Seo Paketleri - Güncelleme Uyumlu (FATURALI)

seocum

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ödeme İade Garantili - BOL REFERANSLI - SEOCUM Kapsamlı Seo Paketleri - Güncelleme Uyumlu (FATURALI)

Ticaretteki en önemli ilişki GÜVEN İLİŞKİSİDİR. O yüzden isterseniz Skype'ten iletişime geçip dilediğiniz soruları sorabilirsiniz.

SEO Paketlerinden Platin, Mega ya da Garantili Paket alan müşterilerimize İç SEO Optimizasyon Hizmetleri %20 İndirimlidir.

(Dostlar; açık açık söylüyorum, paketlerimi alanlara da daima söylüyorum buraya da yazayım. Çalışmam tamamlandıktan sonra sizinle Skype ta görüşüp nasıl çalışmalar yapmanız gerektiğini uzun uzun konuşabiliriz ve asla bu danışmanlıktan ücret almam. Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez. Lütfen bunları bilerek alım yapınız)

(* Garantili Paket Alıp 1 Ay içerisinde yükselme sağlayamayan müşterilere ödediği ücretin 3/1'ini iade ediyoruz)

3 Aydan Küçük Siteler İçin Çalışmaların Daha Uzun Süreye Yayılmasını Şiddetle Tavsiye Ediyorum

Spama Girmiş Sitelerle Çalışmıyorum.

*Garanti Pakette en az 1 kelimede yükselme garantisi verilmiştir. Hizmet alıcısı ödeme geçtikten sonra 24 saat içerisinde herhangi bir sebep göstermeksizin ücret iadesi isteyebilir)

Yukarıda Belirtilen Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

DENİZBANK

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5