İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme işlemde

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
iş bankası nedir anlamıyorum her zaman en son parayı gönderiyor.

Bu arada cuma yatar diye düşünüyordum. Uzun zamandır ilk defa böyle erken geliyor.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapı kredi ödeme gelmiş hayırlı olsun herkese.

WebEvin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş bankası ödeme gelmiş. iyi kazançlar hepinize

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim isbank istanbul da hesabım ama odeme alamadım henuz :?

Sakin_cocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler gördüğüm kadarı ile forumda bazı kişilerin hesaplarında para yok veya yatmamış diyorlar eğer ödemeyi EFT ile ödemenizi istediyseniz ve hesabınızda herhangi bir bekletilme gibi bir durum söz konusu değilse sizden istenilen hesap doğrulama -pin girme- işinden sonra işlmeiniz onaylanmış ve hiç bir bekleme yok ise dedikleri gibi ayın 25 ne kadar ödemeleri alacaksınızdır şuana kadar 1 yıldan fazla oldu Google il eçalışıyorum ve hiç bir şekilde sorun yaşamadım gününde tık ödüyor aksama yok bir şeye daha acıklık getirmek istiyorum EFT ile ödeme sini almakisteyen kişiler akbank, işbankası, granti, teb, vs. ne olursa olsun ödemeler aynı zamanda gelicektir ve hala para gelmedi ise şuana kadar yapmanız gereken tek şey Google/ Adsense hesabınaza girerek ilk açılan sayfada hemen sol üst bölümde bulunan

(Bugünün Kazançları ) hemen altında bulunan (Ödeme geçmişini görüntüle ) şıkkına tıklayarak karşınıza gelen sayfada işleminizin onaylanıp onaylanmadığını göreceksiniz -Nisan 2007 24 Nis Ödeme işlemde eğer böyle bir şey yazmıyorsa büyük bir ihtimalle bekletmiş olabilirsiniz ama hala bekletmedim diye düşünüyor iseniz ozaman yapacak olduğunuz tek şey ve son şey google türkiye temscilcilerine ve brosuna E-posta göndererek Ödemenizin nezaman alınacağını bildirebilirsiniz bu arada bu mesajımı sadece bu konu ile ilgili bilgisi olmayan ve yeni başlayan kişiler için söylüyorum malum forumda bu işi bilen kişiler olduğu için onlara anlatmıyorum :D saygılar...

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım 5. kez saat 6 da işbank yattı.herkese hayırlı olsun.

OrCuN23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
18:00 itibariyle işbank yatmış para bugüne kullanılan diger hesaba sabahın köründe geliyo işbank mesai bitiminde herhalde:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5