İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme İşlemde

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme işlemde falan değil :)
AdSense kategorisi durgun olduğundan erken açmak istedim.

Bu ay tahminen kaçında geçer ödemeler?

Hepimize iyi harcamalar şimdiden.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu ay geçmiş 74 aydan farklı olarak ödemeler yapılmayıp Hilal-ı Ahmer'e bağışlanacakmış.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
24 ü cumaya denk geldiginden pazartesi ödeme gercekleşecektir ;)

Hep böyle oluyor. cuma ya denk gelirse 24 ü pazartesi e bekletiyorlar.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
her ay aynı başlığı açmaktan bıkmadınız mı.....

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Senin yaklaşım ve espri çok normal benimki mi absürttü? Her ay aynı gereksizliği yaparsanız monotonluğu kaldırmak için birşeyler arıyorum. EFT oturalı aylar oldu bu arada. Neyse ya siz açıp burda her gün refresh oynayabilirsiniz, ben daha yararlı bölgelere kayıp absürd şeylerimle sizi huzursuz etmiyim.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ödemeler her ayın 24'ü veya 25'i gibi yapılıyor. eğer bu tarihler haftasonuna denk gelirse haftasonundan sonraki ilk pazartesi hesaplara aktarılıyor. ve her ay bu şekilde oluyor, hiçbirşey değişmiyor. hala her ay, ödeme işlemde, ödemeler ne zaman gelecek gibi başlıklar görmek gerçekten çok monoton geliyor artık kusura bakmayın.

son olarak, eft problemi yaşayanların problemi şahsidir, google ın bir eft problemi yok. eğer bir kişinin eft problemi varsa yazar problemini herkes bi cevap vermeye çalışır.

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin yaklaşım ve espri çok normal benimki mi absürttü? Her ay aynı gereksizliği yaparsanız monotonluğu kaldırmak için birşeyler arıyorum.
Yardımcı olayım, bir daha login olmayarak kendin için büyük iyinet için küçük bir iyilik yapabilirsin, ki hakkında açılan başlıkları hatırlıyorum iyinet üyelerinin büyük bir kısmı tarafından pek sevildiğin söylenemez.
Bırak beni sevmesinler ben üzerime düşen görevi yapayım dersin ama görüyoruz ki öyle de olmuyor.

Geç bir edit gelmiş sanırım;
EFT aylar önce oturdu diye.
Geçen ay paramı alamadım. Kazançlar geri yatırıldı bir sonraki ödeme dönemine sarktı diye bir yazı ile karşılaştım.
Oturmuşluk olabilir ancak zaman zaman sıkıntılar yaşanıyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ya şu açtığın başlığa bir bak da ondan sonra bana laf et canım arkadaşım. Ne banlayacağım selim, kafası bulanık, benim burada karşılıksız yardım ettiğim insan sayısını ben hatırlamıyorum. Çoluğun çocuğun uygun-değilcunun (ki kendileri artık buralarda yok) attığı mesajları bütün iyinete mal etmiş :) Sen de onlarla birlikte gidebilirsin, benim pek gitmeye niyetim yok:) Bununla beraber böyle saçma mesajlara da her zaman karşı duracağım.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
konuyu saptıracağım ama merak ettim :D kimmiş o giden uygun-değilcu?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
aklıma tek bi isim geliyor ama günahını almıyorumdur umarım :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Ayın 24 kadar yatmış olur paralar pzt sine sarkcağını sanmam.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kötü niyetli demedim, ben espriyle karşılık verdim, arkadaş birden iyinetten çıkıp gitmemi önerdi bana, olay bu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5