İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme işlemi sorusu ?

£rturk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaşlar PIN VS kasım ayında herşeyim girildi fakat kasımda yapılan işlemler bir sonraki ay a yansımaktadır denilmekte yani kasımda işlem yaptığım için ödememi aralıkta alabileceğim gibi. Fakat Kasım ayı ödemesi için bir mesaj belirmekte sizce ben ödemeyi kasım ayındamı alırım?
Birde telefon onayı gibi birşeyler okudum farklı sitelerde, bende öle bir uyarı yazısı yok PIN istiyordu onu manuel olarak yaptık ödemede sıkıntı olurmu. bakınız;

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
pin'i kasımda 15'ine kadar girdiysen ve hesabında bekletme yoksa yani aylık ödemenin yapılmasını istediysen resimde de görüldüğü gibi kasım ayında ödemeni alman lazım.

£rturk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pin'i kasımda 15'ine kadar girdiysen ve hesabında bekletme yoksa yani aylık ödemenin yapılmasını istediysen resimde de görüldüğü gibi kasım ayında ödemeni alman lazım.

PIN 23 KASIMDA GİRİLDİ . OZAMAN ARALIK AYINA KALDI ÖDEME.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
pin'i 23 kasımda girdiysen ödeme aralık ayı sonunda yapılır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5