İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme Kanıtlı-Android Telefondan Video Izle, Program Indir Parakazan

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar size vereceğim uygulamadan program indirerek ve video izleyerek para kazanabilirsiniz.

Videolar bazen 5 bazen 10 puan veriyor. Dowlandlar 100-300 arası veriyor.

Her 1000 puan = 1 USD

Min ödeme : 0.50 usd

Ödme süresi: 1 Dakika.

Ödeme istediğnizde 60 second diyor yani 1 dakikada hesabınızda diyor ve ödeme hesabınıza geçiyor.

Sistemden ilk ödememi aldım gayet güzel tapporo ile benzer ama çok video var orası da unutulmamalıdır.

Uygulama: Appredeem
Ref Kodu: serhat3447 ( Yazdıgınız an br şey kaybetmezsiniz+ 100 puanla başlarsınız)

Link: https://play.google.com/store/apps/...ult#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hcHByZWRlZW0iXQ..

Not: Uye olacaklar apptrailers de indirerek ordan video izleyerek de kazanacak. Appredeem ve apptrailers aynı birinden kazandıgın puan ikisinde gözüküyor.

ödeme kanıtı:

turkkazanc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş ek bilgilendirme yapmak isterim ayrıca. video bittikten sonra tekrar aç yine puan veriyor. yani günde bu programla çok fazla kazanılabilir. ama durumu çakarlar mı bilmem..

KaranLikSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para kazanmak için neleri yapmak nerelere girmek lazım bir açıklama istiyorum..

fatih251

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TAPMA84172 arkadaslar bu kodu tapporo yu ilk açtığını zda sağ altta me yazan bölüme girin hemen en üstte ^^ Enter invinite code +250 ^^ yazan yere bu kodu yazın TAPMA84172 5 dolar için ilk adımınızı atmış olun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5