İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödeme konusunda kafam karıştı

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemem işleme alınmadığı için bir sorayım dedim yanlışım mı var acaba: Toplam Mart ayı kazancım 100 Doların altında. Nisan ayının ortalarında ise toplamda 100 Doların üstüne çıktmıştım. Şimdi Google benim kazancımı Nisan ayı sonunda mı işleme sokacak yoksa Mayıs ayı sonunda mı?

Teşekkürler.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yzgulec' Alıntı:
Ödemem işleme alınmadığı için bir sorayım dedim yanlışım mı var acaba: Toplam Mart ayı kazancım 100 Doların altında. Nisan ayının ortalarında ise toplamda 100 Doların üstüne çıktmıştım. Şimdi Google benim kazancımı Nisan ayı sonunda mı işleme sokacak yoksa Mayıs ayı sonunda mı?

Teşekkürler.
Mayis ayi sonunda

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
barajı geçince en son ayın odemesiyle hepsini oduyorlar,benim 3 aydaki toplam 180 usd yi geçince hepsini birden tek kalmede son ayın odemesinde yapmışlardı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5