İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ödeme

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın yanıt gelmeynce konu açıyım dedm

merhaba ben ingilizce site kurmaya karar verdim 2 aydır site üzerinde çalışıyorum henüz açmadım reklam kodları vs herşeyin düzeni süper oldu ancak adsense den para alma konusunda okuduklarım beni korkuttu şimdi ;
-çek bozdurmak için hangi bankadan hesap açtırmam gerekir tavsiyeniz nedir ? (akbankda sorun olmuyormuş sanırım ancak 6 ayda bir 40 tl civarı hesap için para kesiliyomş ztn ne kdr kazanıcazki ) parayı minimum kesintide elimize ulaştırcak bir banka varmı ? birde çek değilde daha garantili bir ödeme seçeneği varmı ? eft seçsek mesela direk çek bozdurmayla uğraşmayıp para hesabımızamı yatıyor şimdiden tşkler

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
s.a kardesım.
odeme konusunda kafanda soru ısaretı kalmasınelımden geldıgı kadarıyla anlatmaya calısayım.adsense hesabını actıktan sonra 10 dolar a ulastıgında senin adresini dogrulamak ıcın pın kodu gelecektır.ve 12 ıle 17 gun arası degısıyo bu pın kodunun sana ulasma suresı.yazan pın kodunu dogrulama yerıne gırıyosun.10 dolar a ulasınca ek olarak eft ıcın banka hesap numaranı yanı IBAN nonu yazıyorsun bılgılerı yazıosun ve deneme parası yatırıolar hesabına.onuda dogruluyosun.100 dolar a ulastıgında paran hesabına yatacaktır.banka hesabına yattıgı ıcınde cek falan olmayacak.

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
yardımcı olmusumdur ınsallah kardesım

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok saol hocam hiç yanıtlanmayacak sandım bi ara :) eft yoluyla olunca çek vs ile uğraşmıyoruz demek süper o zaman peki hangi bankayı tavsiye ediyorsun ?

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kullandığınız bir banka hesabı varsa onu kullanın eğer banka hesabınız yoksa.
hesap işletim ücretinden muaf bir hesap açıtırın.
örnek iş bankası öğrenciden almıyor veya fatura verirseniz otomatik ödemeye almıyor
halkbank ta otomatik ödemeye fatura verince almıyor
bunları araştırıp buna göre bir hesap açtırın.

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
benım zıraat bankası vardı bı ara onda herhangı bı gecıkme olmadı sabah 9 da yatmıstı herkesle aynı saaatte o hesabım banlanmıstı sımdı ıse akbank ı denıycem.banka o kadar farketmez bence 1 saat gec yatar odeme en fazla

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler arkadaşlar hesap işletim ücreti 3 aylık 5 tl olduğu için bank asyadan hesap açmaya karar verdim birde şuanki hesabımda reklamlara bir kaç kere kendim tıklama yapmıştım hesap 100$ ulaştığında banlanır diye okudum o yüzden yeni hesapla gidicem öğrendiğim iyi oldu ücretsiz gösterim yapıcaktık az daha :) tayfnn - engnsev repini verdm hocam eyvallah ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5