İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödemeler

B

bazobehram

Misafir
arkadaşlar google adsenseye mail atttım ödemenin bayrama takıldığına yönelik yazdıkları cvp ta.. bayramın eft ödemelerini etkileyemeyeğini yazıyordu..Nasıl oluyor Arkadaşlar tatil gününde BAnkalar eft işlemini Gerçekleştiriyor anlamadım hadi ora gerçekleştirirde..

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail cevabın kaç günde geldi aynı maili 1 hafta önce bende attım fakat halen cevap gelmedi.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
eft ler yapılır yapılmasınada bayram tatili itibarı ile burdan onaylanıp hesaba gecmez

B

bazobehram

Misafir
İşte Bende onu Dİyorum Ya Google Adsense de Geçeceğini Söyledi Baya Şaşırtıcı Zannetmiyorum ama DEdiğin Doğru geçmez..

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google zamanında ödemeyi yapacaktır ama bankalar tatilde olduğundan bizim hesaplara bayramdan sonra geçer sanırsam.

H

hedehot

Misafir
eft olarak alınan paranın ilgili bankalar tarafından onaylanmasımı gerekiyor?

bunu bilmiyordum. ödeme gününün bayrama takilması ise ödemeler amerikadan yapılıyor sanırım ve amerikada bayram tatil felan olmadııgı icin ödemeler yapilir olarak biliyorum.

yanlısmı düsünüyorum aceba

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ın EFT ödemesinden kastı kendi ödemesidir, ödeme kendisinden çıktıktan sonra, iptal olmadığı sürece, senin eline kendi bankandan/local şartlarından kaynaklanan gecikmelerle ilgilenmez, kastettiği sanırım budur - "bizim tarafımızdan (bayram vs.) kaynaklı bir gecikme yok"

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google'ın EFT ödemesinden kastı kendi ödemesidir, ödeme kendisinden çıktıktan sonra, iptal olmadığı sürece, senin eline kendi bankandan/local şartlarından kaynaklanan gecikmelerle ilgilenmez, kastettiği sanırım budur - "bizim tarafımızdan (bayram vs.) kaynaklı bir gecikme yok"

Aynen öyle, paralar çıkacak google'dan herkesin elinede ulaşacak ama teknik olarak havuza geçmesi bankaların çalıştığı ilk iş günü paralar kullanılabilecek.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
desenize bayram biticek paraları oyle yiyebilcez :D

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gene ülke ekonomisini sallayacağız bayramdan sonra desenize :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
gonderse ne olcak bayramın 4 gunu elimize geccek paralar :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bayram 3 gun bayramın 3 cü günümü acılcak bankalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5