İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödemelerin bekletilmesi

mirckeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense bilgilerimi girip, Raporlar/Ön izleme sayfasına girdiğimde sağ üst köşede pembe kutucuk içinde
Kod:
Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor. Daha fazla ayrıntı.
yazısı mevcut fakat Hesabım/Hesap Ayarları sayfasına girdiğimde
Kod:
Ödemenin Bekletilmesi [düzenle] 
Ödemenin bekletilmesi: Lütfen ödemelerimi aylık gönderin.
şeklinde yazıyla karşılaşiyorum bu ne çelişki arkadaşlar ? ben ödenmesini istiyorum ama terso olmasın ?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pinleri girdinmi?

Adsense adres doğrulaması için üye olurken verdiğin adrese posta ile pin kodu gönderiyor, ayrıca eft ile ödeme almak istiyorsan banka hesabına doğrulama için küçük bir miktar gönderiyor, gereken pinleri girmeden ödeme alman mümkün değil büyük ihtimalle bunlarda eksiklikler söz konusu o yüzen panalde uyarı veriyor.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hesabıma gir ödeme geçmişine gir orda arkaplanı sarı olan sayfa ortasında bi yazı olacak onu yapmamışsındır ondandır.. (eğer bu yazı yoksa sorunun büyük)

mirckeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vergi Bilgileri Gönderilmedi - Ödemeleriniz, siz bilgilerinizi gönderene kadar bekletilecektir.

vergi bilgileri şartmıydı yea..

mirckeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vergi gelirlerini şey ettirdim, hayır hayır hayır dedim gönderdiniz teşekkürler dedi bi mok anlamadım, ama işe yaradı saol draga.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mirckeyfi zaten vergi amerikalılar için bizler için hayır hayır deyip gönderiyoruz bende aynısını yaptım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5