İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Odemenet komple değişti

• Konbuyu başlatan odemenet
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Hayır benim anlamadığım kısım şu ;

Sanki işinizi çok iyi yapıyormuş gibi tekrar gelip konu açmışsınız.

http://www.odemenet.com/index-5.html

Yok böyle bir olay.Siten hazır değilse git yap öyle tanıt burada.
index.php yi türkçeye çevirmiş gelmişsin insanların ödemeleri için aracı olacağım diyorsun.

Gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum.

sayfanın titlena baktınmı Links [Template Download From marezTeam.WS]

işte kalite, işte şirket, işte ödemenet...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Insanlarin titizligini ve hassasiyetini göre göre ciddiyet sahibi olacaklarina eminim. Yapilanlari insallah kendi lehlerine yapilan davranislar olarak algilayabiliyorlardir.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu arada ticaretsicil sitesine girebilen veya ito bilgi bankasını görüntüleyebilen varsa cem araz veya cr bilişim diye sorgulama yapabilirmi...

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Whmdestek bravo diyorum. Haşat etmişsin adamı bana söyleyecek söz kalmamış. :(
Bu arada php sistem var signup olarak onu nereden aldınız banada lazım öyle birşey.

andyou

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu site ile mi ?

saknkanmajr2.jpg

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw bu sorunu taa en bastan beri izliyorum okuyorum.
Ama her sey bir kenara şirket sahibiyim diye höyt çekmek ne alaka.
Adam adam gibi soru soruyor cevap bekliyor. Way efendim şirket bilgisini sadece müşterilerine verirmiş. bak sen. Ben malak gibi senin hazırladığın sözleşmeyi imzalıcam senin müşterin olucam, sende bulunmaz hint kumaşıymışın gibi bana (lütfedersen) bilgilerini ulaştıracaksın.. Ama niye, madem kanuni bir iş yapıyosun kendini böyle gizlemene ne gerek var. Beğenmediğin KEL leri neden konuşturuyosun hakkında dimi ama..

Aman boş ver millet gidin moneybookers kullanın artık Türkçe arabirimide var (Hoş yalnış hatırlamıyosam Moneybookers ın Türkiye ayağıda bu arkadaştı ama)

Neyse mahkemeye benide çağırın zevkli olacak gibi...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
buradan muşterı aranıyorsa ve bir şrketse muşterı arayan muşterı sorduğudna adresıde olmalı telefonuda bence, eleştırı yapıcı yıkıcı nasıl olursa olsun fırma sahıbı daha olgun avranmalı kanımca..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
buradan muşterı aranıyorsa ve bir şrketse muşterı arayan muşterı sorduğudna adresıde olmalı telefonuda bence, eleştırı yapıcı yıkıcı nasıl olursa olsun fırma sahıbı daha olgun avranmalı kanımca..

kembriç köy mü kasaba mı mezra mı bildiğinden şüpheli olduğum bu arkadaşın orada bir şirketinin olma olasılığı yengemin amcam olması olasılığıyla eşittir.

hatta yengem amcam olabilir ama bu arkadaş firma sahibi olamaz.

o kadar vahim yani.

O

odemenet

Misafir
arkadaşlar madem o kadar yapabiliyosunuz bu işde deneyimlisiniz siz yaparmısınız acaba bi tane örnek site kredikartı geciş ortaklıgı ben den gelip sitenize üye olucam söz parası neysede vereceğim sizden yardım istedik görüşlerinizi bizi yıkmanızı değil (gerci yıkamassınız ya) tamam görüşlerinizi belirttiniz hepinize saygı duyuyoruz ama benim ito banka bilgilerimiz sorgulamak isteyen arkadaş sözüm sana benim msn adresini özelden yaz bana ben hangi bankalarda hesabım oldugunu söleyeyim okadar ayrca suc işlediğinin farkındasındır herhalde bide ona göre calısmaya baslayacagız ama bize bir hafta verin sadece sonra tekrar görüşelim

O

odemenet

Misafir
whm desteksenin bana özelden ismini soy ismini yaz ben davet göndereceğim turkiyeye buyur gel sonra turkiyeye dönünce olup olmadıgını istediğini yaz buraya

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hasan Kurtoğlu .

gönder hadi davetiyemi.

geleyim göreyim kembriçi . :D

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
arkadaşlar madem o kadar yapabiliyosunuz bu işde deneyimlisiniz siz yaparmısınız acaba bi tane örnek site kredikartı geciş ortaklıgı ben den gelip sitenize üye olucam söz parası neysede vereceğim sizden yardım istedik görüşlerinizi bizi yıkmanızı değil (gerci yıkamassınız ya) tamam görüşlerinizi belirttiniz hepinize saygı duyuyoruz ama benim ito banka bilgilerimiz sorgulamak isteyen arkadaş sözüm sana benim msn adresini özelden yaz bana ben hangi bankalarda hesabım oldugunu söleyeyim okadar ayrca suc işlediğinin farkındasındır herhalde bide ona göre calısmaya baslayacagız ama bize bir hafta verin sadece sonra tekrar görüşelim

Yazdığından ne dediğin anlaşılmıyor, tane tane yaz, virgülü noktayı kullanmayıda dene. Senin dediğin gibi 1 hafta sonra inceleyelim bakalım neler değişmiş olacak

O

odemenet

Misafir
tabiki efendeim 1 hafta sonra incelersiniz orda ne yazdıgına gelince siz bu kadar eleştriyorsunuz bizi demekki deneyimlisiniz hepiniz bu konuda siz bir tane örnek kredikartı geciş ortaklığı sistemi kurun bizde sizi inceleyelim dedim ikincisi bu konunun bi sayfasında bi arkadaşımız benim ito banka bilgilerimin sorgulanmasını istemiş bende bunun bir suc oldugunu ve böle bi talebi varsa eger benden talep edebileceğini söledim ama özel den

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Kredi kartı ortaklık sistemi ne kadar doğruki? Ayrıca hangi banka buna izin veriyormuşki biz yapmamışmışız?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kusura bakma ama kaç yaşındasın sen? Sen birşeyi eleştirdin mi hayatında hiç, eleştirdiğin kişi ya da kurumlardan kaç tanesi gelip, bir tane de sen kur bakalım dedi. Dediyse kaç tanesine cevaben gidip aynısından kurup da aha ben de kurdum dedin? Plajda kumdan kale mi yapıyorsun, tutup geri çekilip bırakılan minik oyuncak arabalarla yarış mı yapıyorsun? Deneyimlisiniz, eleştiriyorsunuz bir tane de siz kurun bakalım ne demek. Senin sandığının aksine bir iş öyle "du bi ben de kurayım" dan daha geniş bir mesele, hele ki finans alanında olsun, hele ki kredi kartı işin içinde olsun. Bir web sitesi kurup, sanal bir pos almakla bu sistemi çalıştıramazsın. Sanal pos hizmetini bu web sitesine kimsenin vermeyeceği gerçeğini hatrın için yok bile saydık, sonra PCI Compliance diye birşey var hiç duydun mu? Bir haftada olacak işler değil bunlar, kaldı ki olacak olsa bile kapasite buna yetecek gibi değil, 5 sene sonra belki. O yüzden konuyu geyik bölümüne taşımayacaksak, daha fazla Ortaklık bölümünü geyiğe döndürmeyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5