İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

odemenet toplu sorular ve cevaplar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

odemenet

Misafir
ii sen bol bol yalıyosun o zaman hocam derdin ne senin sabah dan beri catıyosun bize whois cekmeyi kim öretti bakim sana

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
çatmıyorum ben.
çatmak nedir ayrıca ?

görüyorum ki ufak bir kardeşimiz bilerek veya bilmeyerek yanlış birşeyler yapacak başkalarını üzecek.

şimdi ben onu üzüyorum ki ne kendisi üzülsün ne de başkaları.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
açıkladığın maddelerden 5.yi ispatlayabilirmisin?
7. maddedeki açıklaman için söyliyebileceğim tek şey bir fax dilekçesi ile o posları ve onlarla tahsil edilen parayı bloklatabilirim.

O

odemenet

Misafir
kusura bakmayın biraz agır konustum galiba özür dilerim ama sizlerde hak verin bize elimizden geleni yapıyoruz ülkemizde bankalara o kadar para kaptırmayın diye ugrasıyoruz gördüğümğz muameleye bakın ya yazıktır biraz da emege saygınız olsunda teşekkür edin

O

odemenet

Misafir
bu arada ben ufak değilim senin yasın kadar bu sektörde gecmişim var benim whm sözlere dikkat

O

odemenet

Misafir
5 maddede yazdıgı gibi bizler mbnin turkiye distiribitörüyüz yani siz mb ye basvurdugunuzda evraklarınız bizler tarafından incelemeye alınıyor demek 7 maddede dogru sölüyosun ama bloklatamazsın galiba cünki kimseye sanal pos kodu vermiyoruz bizler tabi daha detaylı olarak muhasebeci arkadaslardan bilgi alıp sizlere konu ile ilgili bilgi verebilirim

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
kusura bakmayın biraz agır konustum galiba özür dilerim ama sizlerde hak verin bize elimizden geleni yapıyoruz ülkemizde bankalara o kadar para kaptırmayın diye ugrasıyoruz gördüğümğz muameleye bakın ya yazıktır biraz da emege saygınız olsunda teşekkür edin

bankaların kuralları kesin ve sabit.

Türkiyedeki ödeme sistemleri hala bankacılık mevzuatına bağlı. daha neyi kanıtlamaya çalışıyosun? senin yaptığın siteden 3 günde 1000 tane yapabilmek mümkün. ama yasal değil, mevzuat dışı.

olay ssl, ipblok, domain, poslar, moneybookers yada eternus 8000 lerden ibaret değil. olay senin mevzuat dışı çalışman. olay senin ciddiyetsizliğin. olay senin kendini forumlarda savunmaya çalışman. sen zaten Türkiye de düzgün bir iş yapıyor olsan finansal aracılıkla ilgili gerekli belgeyi alır, serverını delikanlı gibi TR lokasyonda tutar, domainde şirket ismini açıkça yayınlar, sözde ipblok dersi vermez ( iyinet ipblok değil dns hosting/management kullanıyor bu arada) , sadece sözle kendini savunmaz, ve emek diyerek duygu sömürüsü yapmazdın, yapamazdın...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
gittigidiyor bu işi yaptığına göre isteyen şirketler yapabilir. ama tabi bu arkadaş hakkında bir yorum yapmayacağım, zaten tahmin edilebilir birşey.:)

O

odemenet

Misafir
bu arada sen mi beni üzüyosun ay ayayayayya sen beni üzecek kadar bu işin profesyoneli değilsin whm kardesim icini rahat tut beni üzmüyosun güldürüyosun bak demin gördüm adamın biri cpaneli acamıyomus sen ona yardımcı olsana biraz ehm dende host acamıyomus nasıl acılıyo anlat ona

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
5 maddede yazdıgı gibi bizler mbnin turkiye distiribitörüyüz yani siz mb ye basvurdugunuzda evraklarınız bizler tarafından incelemeye alınıyor demek 7 maddede dogru sölüyosun ama bloklatamazsın galiba cünki kimseye sanal pos kodu vermiyoruz bizler tabi daha detaylı olarak muhasebeci arkadaslardan bilgi alıp sizlere konu ile ilgili bilgi verebilirim

ben ödenmiş işlemi bile 3 ay sonra iptal ettirebiliyosam dilekçe ile her şey mümkün doğru ve hukuki yaklaşım önemli bu konuda. mb nin temsilciliğine gelince o mb Tr de adamı olsa akbanktakı banka hesabını kapatmak zorunda kalmazdı.

O

odemenet

Misafir
ben mevzuat dısı calısmıyorum turk lokasyonlu calısmak zorundada değilim ne alaka bana neresi uygunsa ora ile calısırım afadersininde nere ile calısacağımı sana soracakta değilim duygu sömürüsü falan yaptıgımda yok ayrıca kendi kendine bişeyler uydurma nerde duygu sömürüsü yapmısım göstersene

O

odemenet

Misafir
akbankta hesabını kapattırmadı işde bilmiyosun konusuyosun akbankla sözleşmesini kendisi fes etti akbanka güvenmediği için oda önce arastır sonra konus

O

odemenet

Misafir
gg hiç bir sey ödemior hakkında acılmış 3250 dava var halen devam ediyolar

O

odemenet

Misafir
banka havale masraflarını diyosan bilemem tabi gg ona vergi ödüyoruz diyodur

O

odemenet

Misafir
akbankın sahibinin kim oldugunu neler yaptıgını qumarhaneler finansörlük yaptıgını biliyomusunuz acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5