İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödemesini alan varmı?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
eskişehir iş bankası

bursa iş bankası

hala yok..

K

Keep

Misafir
benim ödemem halen işlemde değil :S bi gariplik olabilirmi ? yoksa normalmi.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir gariplik olabilir.
bizimkilerde işlemde ama para gelmiyor.
yengemi aradım i$ bankası şefi, i$ bankası merkez binadan onay verilmesi bekleniyordur muhtemelen dedi.
kasıla kasıla yemeyi bekliyoruz hadi google

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bir gariplik olabilir.
bizimkilerde işlemde ama para gelmiyor.
yengemi aradım i$ bankası şefi, i$ bankası merkez binadan onay verilmesi bekleniyordur muhtemelen dedi.
kasıla kasıla yemeyi bekliyoruz hadi google

siz bence hiç para beklemeyin :p google godaddy alacagı için para lazım adamlara :p

K

Keep

Misafir
ayın 15inden sonra banka hesabını dogrulamaları için yolladıkları miktarı siteden onayladım ondan dolayı yollanmadı sanırım bana daha :S

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bana ?
icon11.gif
baska bir bankadan olan farklı isimdeki hesabıma aldım parayı ancak normal gerçek ismimle adresimle olan normal hesabımın parası iş bankasına yatmadı
icon8.gif

yes wa*rez , no legal olmak lazım google ile iyi gecinmek icin bundan sonra
icon10.gif

K

Keep

Misafir
yok baba wa*rez le olmuyor o iş. sahte yolla bi kere kazanayım dedim burnum yandı bi dahamı tövbe.

550$ kazanmıştım(4-5 tane .html sayfa ile) 20sinde pin geldi 21inde hesabıma girdim pini. 3 gün sonra para alacam diye bi kac bordum vardı veririm diye heveslenmiştim ama 23ünde hesabım banlandı :) d.t gibi ortada kalıp kredi kartına dadanmıştım :)

şimdi legal yolla 357$ kazandım işte bakalım, yatar diyor herkes ama ne zaman :)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
arkadaslar ayın 31'i oldu... AKBANK subesine ödeme gelmedi? nie acaba? bekliyorum hala.. bi bilen varsa acıklarsa sewinirim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5