İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ödemeyi nasıl almayı tercih ediyorsunuz?

Ödemeyi Nasıl Almayı Tercih Ediyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    14

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba Arkadaşlar,

İnternetten para kazandırma uygulamalarında özellikle affiliate sistemlerinde hangi ödeme yöntemleri size daha uygun geliyor?

1-Paypal

2-Banka havalesi

3-Misli

4-Diğer

edit: Konu ankete çevirilmiştir diğer seçeneğeni seçen arkadaşlar cevabı yazarsa sevinirim

CtrL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
1-Paypal

2-Banka havalesi

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Mesajı editledim sanırım bu aralar misli ile ödeme alma popüler o yüzden onuda ekledim

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cevapladığınız için teşekkürler genel bir araştırma yapmak için daha çok katılım nasıl sağlayabiliriz konuya?

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Anket şeklinde olsa daha iyi olurdu.

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
barışbey konuya anket ekledim teşekkürler

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
paypal ile kesinlikle tavsiye etmem arkadaşlar çünkü pek güvenilir olmuyor dispute , chargeback vs. gibi durumlar sebebiyeti ile kesinlikle banka havalesi , misli ve diğer şans oyunları üzerinden ödeme almanızı tavsiye ederim.

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar,

İnternetten para kazandırma uygulamalarında özellikle affiliate sistemlerinde hangi ödeme yöntemleri size daha uygun geliyor?

edit: Konu ankete çevirilmiştir diğer seçeneğeni seçen arkadaşlar cevabı yazarsa sevinirim

Alertpayi de eklemelisin listeye ;)

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sanırım sonradan ankete seçenek eklenmiyor alertpay veya diğer ödeme seçenekleri için diğer seçeneğini seçip mesaj olarak yazarsanız sevinirim

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar sadece 10 kişi katılmış ankete biraz katılım sağlarsak hem affiliate sistemi kullanacaklar için hemde para ödeyecekler için yararlı olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5