İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(Ödüllü Yarışma) “RSSKitap.com 1'inci yaşını içtenlikle kutluyor ..!”

rss_ems

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

RSSKitap 1 Yaşında!

Tam bir yıl önce düşüncelerimi kayda almak için açtığım RSSKitap.com , 1 Nisan ile itibaren birinci yaşını dolduracak.Büyük bir zevk ve şevkle bir hobi olarak oluşturduğum web sitemin büyümüş olması benim için tatlı bir hüzün kaynağı.
Bu güne kadar benim yanımda olan dostlarıma canı gönülden teşekkürlerimi sunarım.
Ödüllü Yarışma

Sitemizi bu güne kadar takip eden sevenlerimize hediyeler dağıtmak isterdim fakat öğrenci halimle büyük şirketleri sponsor olarak kandırmaya gücüm yetemiyor henüz.Ama sizlere tüm gururumla içtenliğimi sunuyorum.En azından bir kişiyi mutlu etmek adına ufak bir adım atmak istiyorum.
Aşağıdaki soruları doğru yanıtını yorum olarak bize bildiren bir kişiye çam sakızı çoban armağanı hediyelerimiz olacak.
Ödüller

• Seçtiği 1 belki 2 belki de 3 kitap adresinize yollanmak üzere sipariş edilecek.
  • Deli Defteri dergisi için 1 yıllık ücretsiz abone olacaksınız.
  • Eğer isterse RSSKitap ‘ta bir yazınız yayınlanacak.
  • (Sponsor bulabilirsek daha güzel ödüller de ekleyeceğiz.)

Yarışma Soruları

1. Yarışma sorularını görmek ve belki de yanıtlamak istiyorsanız lütfen sitemizden devam edin. Tıkla!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5