İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ogame :'(

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyi o yine arada uyuyormuş .. bi arkadaşım saat kurup 2 saatte bir 3 saatte bir uyanıyodu filolarım dönecek komutalarım bitecek gd ler gelecek filan diye. 40 derece ateşle oynadığnı anlattığını da bilirim. çok feci illet çok.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fazla uzak da değilmişsin. sizin ittifağı göremedim listede bizimki ilk 20 içinde. bizim ittifaktakiler benim bayan olduğumu bilse şok olurlar heralde :eek:

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
istatistikler e bas menüden ordan da ittifak seç yanından da 1-100 seç mesela ilk 100deki ittifakları görürsün.

detaylı bilgi için bakınız www.ogame-tr.com

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15. evrende bu sabah fiLoyu zamanlama hatasindan doLayi 2 saniye erken geri çağırmamdan doLayı 9 tane kruvazorum 10 tane de B. nakLiyem harabe oLdu :) HurdaLarı iLe teseLLi ettim kendimi :)

Saldiran taraf toplam 100000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam 433000 ünite kaybetti.
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 99900 Metal ve 53400 Kristal.
Bir Ayin ortaya çikma sansi 1 %

ay çıksaydı daha da çok teseLLi olacaktım :D

mavikumtanesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Winner Gambler' Alıntı:
bende 15 teyim arkadaslar.. cok güzel bir oyun.. herkese tavsiye ederim..

Valla ben üyede oldum, uranyum filan da yaptım ama ekşın olmayınca sarmıyor abisi ben gandalfın bödöfünü görmek, legalas diye çığlık duymak, yada china diye sesler duyma istiyorum...

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavikumtanesi' Alıntı:
Valla ben üyede oldum, uranyum filan da yaptım ama ekşın olmayınca sarmıyor abisi ben gandalfın bödöfünü görmek, legalas diye çığlık duymak, yada china diye sesler duyma istiyorum...

Bir gezegene 100 - 200 komuta gemisi iLe saLdirinca cok guzeL çığLıkLar duyabiLirsin :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5