İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OGame

center

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ogame, bir oyuncunun ilk multiplayer oyunuysa yeni bir oyuncu için başlangıçta kafa karıştırıcı olabilir. Eğer bir oyuncunun oynadığı ilk tarayıcı oyunu değilse bile bazı soru ve sorunlarınız olacaktır. Biz hem yeni başlayanlar hem de tarayıcı oyunu deneyimi olmayan gruplar için daha keyifli ve kolay bir biçimde Ogame hakkında her şeyi öğrenmeniz için yardım etmek istiyoruz. Douglas Adam’ın dünyaca bilenen bir sözünü paylaşalım : "Lütfen panik yapmayın!" tüm bu yazılanları okuduktan sonra her şey daha net olacak.

Biz bu projeyi oyun içi eğitime yedek olarak yapmadık. Eğitim, imparatorluğunuzu kurarken oyun başında gerekli kilometre taşlarını almanızda yardımcı olacaktır. Fakat burada wikide resimli içeriklerle oyun için gerekli ve ileriki dönemlerde bilinmesi zorunlu olacak bilgileri bulacaksınız. Ogamede ileriki aşamalarda başarılı olmak için gerekli bilgiler burada olacaktır.

Eğer bu sizin ilk tarayıcı oyununuz ise o zaman oyunun bazı özel özelliklerine daha hızlı oyun oynamak ve oyunda belli bir sıralamada kalmak için ihtiyacınız olacak. Bazı geleneksel bilgisayar oyunlarının aksine ogame bilgisayar başında oturan olmasa da devam eder. Bu da siz uyurken veya işteyken binlerce oyuncunun oyunda çevrimiçi olması ve size saldırabilmelerinin mümkün olduğu anlamına gelir. Ogame herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymaz, interneti ve web tarayıcısı olan herhangi bir bilgisayar, cep telefonu ve ya tablette oynanabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5