İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ogi V1 WordPress Teması

Ogün Sakız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşalar uzun zamandır düşünüyordum bu temayı dağıtmayı bazı arkadaşlarımda istiyordu onlar içinde fırsat tema aritmetik edıt anlamayan yoktur zaten daha önce kulanmiştim bir kaç hatalar oldu ve düzeltim sonunda temada emeyı geçen arkadaşlarımada teşekrüler Tahsin Sungur ve Kemal Cansu artık bu son olur aritmetik editlenmesi yanı dağıtılmasa iyi kulanmalar temada sorun yaşarsaniz beni msn vs iletişim araçlarından ekleyin

s.png

Tema ismi: Ogi WP 1 Temasi
Tema Yapımcısı: Ogün Sakız
Tema Versiyonu: 1.0
Tema Güvenlimi : Evet
Temada sorun yaşarsanız : [email protected] ekleyin
Temanın Kurulumu :
1 – Ekteki dosyayı indirin
2 – Dosyaları Ftp proğramı aracılığıyla public_html> wp-content> themes>klasörünün içerisine atınız
3 – Sitenizin yönetim paneline giriniz soldaki panelden görünüm>temalar> temamız> aktifleştir diyiniz
4 – Temamızın çalışması için özel eklenleri var ise eklentilerimizi yüklüyoruz ve aktif ediyoruz
Eklentileri
1- share-this
2- wp-fb-like
3- wp-pagenavi
4- wp-page-numbers
5- wp-postviews
6- related-posts-thumbnails
7-akismet
Resim Özel Alanı “ogi”
Temada sorun yaşarsanız : [email protected] ekleyin
Not : Eklentileri dosyanın İçindedir …

Temasının Demosu |Temayı İndir

Kaynak : Ogi V1 WordPress Teması

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5