İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ogile Interactive Ad Network (Ogile Reklam Ortaklığı) [1K - 1,5 TL - Hemen Kazanmaya

oxxy

0
İyinet Üyesi
Katılım
22 Aralık 2006
Mesajlar
256
Reaction score
0
Konum
İstanbul
Ogile.com İnteraktif Reklam Hizmetleri

Ogile.com ile web siteniz üzerinden PPA( Banner,pop-up) ve PPM( pop-up) modelleri ile düzenli ve yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Sistem nasıl işliyor?

PPM çalışma modelinde;

Her 1000 pop-up gösteriminde kesintisiz 1,50 TL kazanırsınız.

PPA çalışma modelinde;


Banner ve pop-up aracılığıyla gerçekleştireceğimiz her başarılı satıştan kesintisiz 1.50 TL kazanırsınız.

Ogile.com’u diğer firmalardan ayıran özellik nedir?

Mobilca kuruluşu olan ogile.com, kendi ürünlerini pazarlayan, devamlı kendini geliştiren ve yeni ürünlerle reklam sektörünü hareketlendiren, alışılmış reklamların dışında satışı kolaylaştırıcı kampanyalar ile yayıncı ve reklam veren için en yüksek kazancı hedeflemektedir.

Her zaman yüksek performans ile yayıncılarına yüksek kazanç elde etmeleri için çaba gösteren dinamik bir ekiple çalışma fırsatınız artık mümkün!
Web 2.0 anlayışı ile yayıncılarımızdan gelecek her türlü ürün ve kampanya önerilerini değerlendirerek farklı ürün yelpazeleri oluşturup iki tarafli kazanç sağlamayı kendimize misyon edindik.

Kazandığım tutar ne zaman ödecenek ?

Ödemeler ayda iki kez yapılır. Ayın 15'i ve 30'u olmak üzere iki periyod da ödenir. 30 TL'yi geçen yayıncılar ödeme günlerinde, ödeme almaya hak kazanırlar.Ayın 15'nin ve 30'unun hafta sonuna gelmesi halinde ödemeler takip eden iş günün de gerçekleşir.

Yüksek performans gösteren yayıncılarımzı için çeşitli avantajlarımzı her daim olacaktır. Bunlara örnek vermek gerekirse;
Birim fiyatta arttırım
Erken Ödeme
Ara Ödeme
Çeşitli hediyeler
Motivasyon toplantıları


Not : Sisteme yanıltıcı, sahte üye üretici sistemler kullanan veya kullanmaya çalışan yayıncıların hesapları uyarı yapılmaksızın kapatılacaktır.

Vakit kaybetmeden kazanmak için : www.ogile.com ‘ a üye olun!
Herkese bol kazançlar dilerim.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst