İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÖĞRENCİDEN HER BÜTÇEYE GÖRE SEO HİZMETLERİ

meto1903bjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo konusunda her kafadan farklı sesler çıkar aslında bana sorarsanızda çokta uğraşılcak birşey değil ama yapcak birşey yok :) Öncelikle akla kazınan bir şey var; Garantili Seo Çalışması Yoktur. Tamam bu konuda garanti olmaz ama müşteri memnuniyeti peki? Yıllardır kendi sitelerimi yükseltmek için kendime has bir sürü yöntem buldum ve sürekli güncelledim kendimi. Gelin şimdi beraber çalışalım sitenizi düzenliyim ve gereken herşeyi yapıyım memnun kalmazsanız paranızı iade ediyim.

Sürekli Hizmetler:
*sürekli hizmetler sitenize yavaş ama kalıcı faydalar sağlar günümüzde artık arama motorları çok akıllı ve en çok fayda sağlayacak yöntemler sürekli olanlarıdır

• Paravan Siteler
  • Paravan Bloglar
  • Trafik (tamamen sosyal medya üzerinden)
  • Site iç optimizasyonu
  • Kelime Bazlı ve Kaliteli Sitelerden Backlink
  • Site İçi Optimizasyon
  • Arama Motorları İçin Özel Optimizasyonlar
  • Seo Uyumlu Makale Hizmeti
  • Sosyal Medya Link Çıkışı
  • Sosyal İmleme
  • Sosyal Medya Çalışması
  • Makaleleri Premium İndexleme Çalışması
  • Alexa sıra düşürme

Paket Bazlı Hizmetlerimiz​
*Back link sayılarını istediğiniz kadar arttıra bilirsiniz. Biz en kalitelilerden az ama etkili paketler oluşturduk.

• Blog Post Hizmeti (300 adet)[tamamı prli ve az link çıkışı olan bloglarda sitenizden bahs edilir böylece back link almış olursunuz. Yazının özgün ve anahtar kelime bazlı olması önemlidir.]
  • EDU Backlink [600 adet sadece kaliteli sitelerde]
  • Forum Tanıtımı [35 Adet büyük forumda ayrı ayrı özgün tanıyım makaleleri]
  • Sosyal İmleme [120 adet sosyal imleme]
  • 10 Adet Webmaster Sitesinde Tanıtım Makalesi
  • Ziyaretci Defteri [120 Adet Kaliteli Siteden Ziyaretci Defteri Kaydı ve Anahtar Kelime Uyumlu Back Link]
AYRICA 3AYLIK VE ÜZERİ TÜM ÇALIŞMALARA HEDİYE OLARAK

• 50'den Fazla C-Clas IPden Özgün Tanıtım Yazısı (Tamamı Tr lokasyonlu)
    [PR 1 PR 2 PR 3 PR 0 sitelerde]
  • 10 adet özel network sistemimizden imleme.(silinme yaşanmaz)
  • Extra Sosyal Medya Çalışması
  • PR3 Kaliteli Haber Sitemizde Tanıtım Yazısı
  • Wiki Tanıtım Makaleleri [600 Wiki Back link]

hizmetlerinden sizler için uygun olanları sitenize uygulayacağım. başlangıç olması için referans amaçlı çok ucuza işler alıyorum bir süreliğine ücretleri hizmetlere göre sitenizi inceledikten sonra verebilirim ama sembolik ücretler olur çok düşük rakamlar.

Memnun kalmazsanız paranız iade!!

wLYanZ.jpg

telnu.png

facebook: www.fb.com/met.gulerce

Ödeme İçin Hesap Bilgileri:
Kl07Wr.jpg

Hesaplar1.png

Hesaplar2.png

MULTİ KONUDUR:http://www.r10.net/seo-danismanligi/1189594-her-butceye-gore-ogrenciden-seo-hizmeti.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5