İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öğretmene Hediye

ogzhnaltan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öğretmenler günü yaklaşıyor. Sevdiğiniz veya geçmek istediğiniz derslerin hocasına ilginç hediyeler verip onları sevindirebilirsiniz veya derslerden geçebilirsiniz :) Öğretmenler gününde öğretmene alınabilecek hediyelerden bir tanesi kupa bardak. Dilerseniz öğretmenlere ne hediyeler var onlara bakabilirsiniz. Ben size kısaca özet geçeyim.

1) Öğretmene kupa bardak
Öğretmenlerin en çok kullandıkları eşya kupa bardaktır. Öğretmenler gün içerisinde çok fazla çay veya kahve tüketirler. Onlara özel kupa bardak ile her yudumda sizi hatırlatacaktır.

2) Öğretmene Plaket
Öğretmeninize verebileceğiniz başka bir hediye ise plakettir. Onlara sizin öğrenmeniz gösterdiği çabaya karşılık resimli ve yazılı dünyanın en iyi öğretmeni ödülünü verebilirsiniz.

3) Öğretmene Oscar Ödülü
Öğretmeninize "en iyi öğretmen" ödülünü bu şekilde de verebilirsiniz. Karar sizin.

Benim aklıma gelenler bunlar sizlerde öğretmene ne hediye alınır yorum olarak belirtirseniz sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5