İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oğuz Nickli Üyeden Şikayetçiyim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WebHostingNetTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Devamlı eksi rep devamlı sataşma nedir bu, Hani forum yöneticileri verdiğiniz söz sataşmada acıma'da yok dediğiniz sözler. Çocuk utanmadan hala eksi rep atıyor yersiz.Burayı düzene sokun artık ticaret yapamıyoruz bu yüzden..

WebHostingNetTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-itrader dır ticarette güven rep değil.
Olur olmaz eksi rep insanın psikolojisini etkiliyor.Neden yersiz rep verilsinki , Şu sekil dşünün o zaman bende eksi rep atsam rep to rep'ten ban yerim bu önemliyse buda önemlidir.Demekkı rep konusu acmak yasak sayılmıyor anlamsız yani..

T

trgy

Misafir
-Rep konusu açmak yasaktır.

Oğuz nickli arkadaşı ise uyaracağım.

T

trgy

Misafir
WebHostingNetTR' Alıntı:
trgy' Alıntı:
WebHostingNetTR' Alıntı:
Uyarıyı kim tınlar oguz ıbnesımı kesınlıkle hayır tabıkıde ben yersız verılen 3 eksi repınde sılınmesını ıstıyorum oguzunda banlanmasını bu kacıncı oldu sonrada kufur edınce neden ettınız dıyorsunuz..

Konuşma hitabınıza dikkat edin. Uyarı verildi kendisini, dinlemezse 1 hafta uazaklaştırılacaktır. Karşılıklı atışmaya girerseniz siz de ceza alırsınız.

sıktırın gıdın ıbneler konusmama dıkkat edecekmısım sız kımsınız amk ben kıbarlığımı korudum sız hala oguzun yanında oldunuz sıkerım sıtenızıde sızıde am bıtlerı banlayın amk varsa sıkıntınızda gelırsınız ikitelliye alayınızın amına korum götverenler sızı sen kımı uyarıyorsun lan amına kodumun dalyarağı.

Görüdüğünüz gibi kişiliksiz birisi. *pne diye konuşmaması için konuşma hitabınıza dikkat edin diye uyardım normalde hakaret ettiği için direk banlamam gerekir banlamadım. Ona rağmen ağza alınmayacak küfürler etmiştir. Hiçbirini üstüne alınmadığım gibi, her söz söyleyene aittir. :)

Bu ettiği küfürler ile kendisini mahkemeye versem, yiyeceği cezanın haddi hesabı yok. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5