İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oha Be Kardeşim !

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Sende bu kadar güzel siteler yapma =)

p.s.: adamın sitesi seninkinden daha hızlı açıldı :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eee ne yapsınalr baktı fazla degişiklik yapılcak yer yok ve tek sayfadna oluşuyor demiştir hemen alayım :p böyle inssanlarda var ne yapalım

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu haberi bir yerden hatırlıyorum. aynı siteler...

U

ultraturknet

Misafir
Düz HTML sayfaları kullanmanın dezavantajları..Kopyala yapıştır gitti... Keşke mambo, xoops.vs.bir içerik yönetim sistemi falan kursaydın.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense kodlarida aynıdır bunlarin uslanmaz baksana artma varmı adsense gösterim tıklamada :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eger Adsense Senin kod ise o zaman bişey deme senin paran çoğalır :D

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamıyorum millet niye bu tip siteler açar

bomboş site ayrıca giren niye giriyor onu bile anlamıyorum

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben bunu uzun zamandır anlayamıyorum zeynel
Bak gazeteler.com günde 30bin küsür hit alıyor ama sitede hiçbişey yok.

Saf User mi yok sanki giriyolar gazete diye aratıp..

S

SILAM

Misafir
bu bolumde bu sitem calindi basliklari gereksiz goruyorum..benimde istatiklerden gunluk baska bir sitenin caldigini goruyorum..butun gunumu o adamin mailini bulucam,iletisim kurucam,muhattab olucam uzun mesele diyip sineme cekiyorum..helede burda gereksiz yere baslik acip bos yere vakit ayirmayida ayni goruyorum..
dun biri msn eklemis beni bir adres verdi hemde yonlendirme com.tr.tc tikladim benim index.. ben ona bakarken adammi,veletmi her ne haltsa bana demezmi bu tema bize ait.!!kendimiz frontpage ile yaptik bende hadi ya bilmiyordum onunlami yapiliyordu..ve bu sitenin ust ve alt bannerleri yok nedenmi? benim sitenin adresi yaziliyorda onu silememis :)) o yuzden bannersiz koymus indexi..style.css ne kadar somurmus utanmadanda ben yaptim diyor...ben daha 15 gun oldu yeni yuzu yayinlayali adam bizim 1 sene oldu diyor yapali..uzun lafin kisasi gulsemmi kizsammi sasirdim kaldim.!! direk engelleyip sildim geri zekaliyi msn den..

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehuehu 170 sayfa ingilizce turkce htm sitemi caldılar artık urasmıyorum sevdiğim işide yaptırmıyorlar ve bu insanlar kasına kasına geziyor ben webmasterım diye ben webmaster değilim üstadlarımın yanında yakıstıramıyorum bu sıfatı kendime ne diyim yazık böle insanlara

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SILAM,

sen gereksiz gör ben gerekli görüyorum önemli olan o. o sitenin çalıntı olduğu bilinsin istiyorum. sahibinin ezik birisi olduğu bilinsin istiyorum. benim sitelerim ilk defa kopyalanmıyor 6 senedir çalıyorlar da hiç değilse kendilerine göre düzenliyorlardı bazı yerlerini.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5