İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Okan Sarı'ya dikkat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avangart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu mesajı benim gibi başkası kazık yemesin ve yaptığı yapanın yanına kar kalmasın diye yazıyorum.

Okan Sarı isimli şahıs "fıkra sayfam" isimli facebook sayfasından sitemin linklerini atacaktı. 200 tl'ye 1 aylık anlaşma yaptık ama 10 gün sonra sayfası kapatıldı. Daha sonra paranın iadesi için bikaç kez mesaj attım ama hiçbirine cevap vermedi. Yaklaşık 2 aydır bekledim bunu yazmak için ama artık adamın iyi niyetli olmadığını anladım.

Bu isimle birisiyle reklam çalışması yapmasın kimse diye yazıyorum. Piyasada helal haram bilmeyen böle adam çok.

Söylediklerim gerçektir, isteyene facebook mesajlaşmalarını vs. iletebilirim.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Uygun kategoriye taşındı.

Lütfen kanıtlarınızı konuya ekleyiniz. Forum üyesi mi kendisi?

avangart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar kanıt olur bilmem ama facebooktaki mesajlaşmalarımız böyle. Aracı olan arkadaşa mesaj attım sormak için buraya da üye mi diye.

Onur Eyüboğlu
sayfa kapatıldı mı?

8 Ağustos
Okan Sarı
ewet

8 Ağustos
Onur Eyüboğlu
geçmiş olsun

8 Ağustos
Okan Sarı
ew
eyw

12 Eylül
Onur Eyüboğlu
Selam. Yayınlanmayan reklamların parasını geri öder misin? Yeni sayfaların büyüyünce onlardan o zaman reklam anlaşması yaparız. 30 link için 200 tl'ye anlaşmıştık. 9 link atılmış. 140 tl geri ödemen gerekiyor.

Hesap bilgileri:
Garanti Bankası ********************

27 Eylül
Onur Eyüboğlu
Parayı yatırabildin mi? Sıkıştırmıyorum da sayfa kapanalı 2 ay oldu nerdeyse..

Salı
Onur Eyüboğlu
Parayı yollamanı bekliyorum hala. Şu yaptığın çok yanlış. Sayfan kapandıysa geri ödersin olur biter. 140 fazla geldiyse 100 tl öde bitsin gitsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5