İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

OKEY BATAK TAVLA SALONLARI

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
OKEY BATAK TAVLA SCRİPTİ SATILIKTIR.

demo: www.radioclup.org/games
giriniz bir sefer kayıt olunuz sonra yukardan girmek isteğiniz oyunu seçiniz java yukluyse açılacaktır.

ihtiyacları windows server üzerinde php mysql java başka bir ek şeye ihtiyac yoktur.
admin paneli ve admin yetkilendirme mevcut.

yeni versiyonlar ve tasarımlar hazırlanıyor onlarıda sitemizden ücretsiz update edebilme.

ödeme ister havale ister kredi kartı kolaylıgı fatura isteyenlere + kdv olarak fatura kesilir.

ister asp ister php tüm portallara entegre ozelliği. türkçe kodlama ve alt yapı.

fiyat:750 ytl

iletişim.

www.e-sayfa.net

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan herhangibir sorun ben görmedim demoda gayet iyi çalışıyor. iyi satışlar dilerim.

düzeltme: şuan bendede gitti :)

gckhvs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gidip geliyo :D

online sıfır içeriğe bakamadım

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynı zamanda odemede kolaylık sağlıyoruz 3 taksit gibi. ve kurulum ayarlama isteğiniz portla koyma işlemide bize ait.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demo yok acılmıyo bence demo açılsa daha iyi olur birde eden bukadar ucuza satıyosunuz(demoyu görmedigim için soruyorum) bunun nedeni nedir yani çok satıp para kazanmak mı ? ve java kodlarını kim yazdı kodlar acık mı geliştirile bilir incelene bilirmi mmkünse daha detaylı bilgi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi