İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Okey Tavla Batak

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim için çok zor bir karardı ama sadece zararımı karşılamak için satışa çıkarıyorum.

Birisi geldi ve bana vps lazım dedi 2 domain aldık vps kiraladık kendisine özel sonuç elimizde patladı arkadaş dolandırıcı cıktı ben dahil bir çok kişiyi dolandırarak kaçtı. Bende scriptine el koydum ve parasını ödemesse satacağımı bildirdim. Geri dönüş yapmadığı için satışa çıkardım. Zararım 450 YTL

Script okey tavla ve batakdan oluşuyor java kullanılıyor. Çalışır ve aktif durumda ama sitesini kapattım.

Destek vermiyeceğim çünkü yapımcısı ben değilim. Mysql dosyasını php dosyalarını ve gameserver dosyalarını vericeğim kurulumu konusunda bilgi vericeğim sadece o kadar Sadece 3 kişiye satacağım

Script hakkında sadece gördüklerim.

admin panelli
üyelikli
oyunda kimse olmasa bile bilgisayar ile oynayabiliyorsunuz.

Ödeme İş Bankası :
İletişim: 0312 443 0 664
[email protected]

Not: iyi veya kötü yorumlarınız için şimdiden teşekkürler zor duruma düşmeseydim satmayı veya kullanmayı düşünmüyordum silip atacaktım ama 450 ytl az para değil.

Scripti ilk alan kişiye 3kagit.com u hediye ediceğim

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demo actım 3kagit.com

Dediğim gibi script bana ait değil dileğen 450 ytl verip sadece kendisine de alabilir benim için sorun yok

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
hocam tam emin olmamakla beraber bu marez diye biliyorum msn eklediğim 7-8 kişi aynı okey script i satmaya kalktı. Şuan demoları aklımda değil ama marez olduğunu biliyorum.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
bu arada araştırdım ve buldum az önce emin değildim şimdi kesin eminim :) bu script marez kahvee mix okey script i. boşuna kimse para veripte almasın. Bu arada illa parayla alıcam derseniz google aratın bunu 50-100 YTl ye satan bile var. Yani boşuna 450 ytl vermeyin

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet biliyorum o kişi zaten benim üzerimden satmaya kalktı script calısır durumda marez olanlarda gameserver yok elimdeki marez mi bilemem ama calıstığını test edebilirsiniz.

kişiyide vereyim turuncu kalem olarak tanıtıyordu kendini

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
valla ben bir ara indirdim dosyaları google dan bulmuştum çalıştı bir sorunu yoktu. sonra sildim işime yaramadı çünkü çok basit bir sistem yapmışlar. dediğim gibi çoğu kişi satıyor bunu ve ne verirsen artık 10-20 onlarda ne koparırsam peşindeler.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Valla diyeceğim birşey yok hocam ben arkadaşları uyardım sadece. senin içinde üzgünüm :(

livemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu scripti bana bi arkadaş 150 ytl ye satmaya çalıştı.marezi düşmüş demekki sitelere....

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bu script heryerde var. vB DB'ler gibi 5-10-20 YTL'ye satılıyor malesef.

Adınıza çok üzüldüm, 450 YTL az değil. Bende geçen aylarda 300 YTL paramı kaptırdım Mesut YILDIZ'a, aramızdaki c0d3r adlı arkadaşımıza. Pc satıyorum diye paramızı aldı kaçtı adam.. Artık kimseye güvenileceği kalmadı. Çok dikkatli olmak lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5