İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Okul Başladı....

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
okul+a%C3%A7%C4%B1ld%C4%B1.JPG

Evet Arkadaşlar Duyduğunuz Gibi Yine Zorlu Günler Bizi Bekliyor.Tam Tamına 180 İş Günü Sürecek Bu Hezimet.3 Ay Tatilden Sonra Okulun Başlaması Kadar Kötü Bir Şey

Yok.Tatilde İstediğimiz Kadar Uyurken Okul Zamanı Erkenden Kalkma Gibi Zırvalıklarla Uğraşıyoruz.Bide Türkiye'de ki Sistem Eklenince Altından Kalkmak Bir Ölüm.Türkiye'de Eğitim

Dünyanın En Kötü Eğitimlerden Biri Olarak Gözüküyor.Yeni Gelen Milli Eğitim Bakanlığındakiler Bir Şey Değiştirmek Zorundaymış Gibi Sürekli Kurallar Ekliyor Yada Kaldırıyorlar.Yine

Eziyet Çeken Kişi Yine Biziz.Onlar Rahat Çünkü Yük Bizde.Dershane'de Eklenince Bu Kabus Oluyor.Ben Hem Dershane Hem de Okula Gittiğim İçin Biliyorum.Saatlerce Okuldasın Bide

Dershane Olacak Bi İş Mi ! Üniversiteye Gitmeme 2 Yıl Kaldı.Şimdiden Başladık Çalışmaya . İnşallah En İyi Yeri Kazanırım.Şuan Eğitim Avrupa Tarzı Eğitimi Türkiye'ye Getirmeye

Çalışıyorlar.Bence Doğrusuda Bu.Siz Ne Derseniz Diyin İngiltere'nin Eğitimi Destekliyorum.Tek Kötü Özelliği Var O Da Tatil Süresi 1,5 Ay Olması.Benden Bu Kadar Sizin Yorumlarınızı

Ve Cevaplarınız Bekliyorum....

Sizce Türkiye'de Eğitim Nasıl?
Türkiye'de Eğitimde Neler Değişmeli?

Herkese 2011-2012 Eğitim Yılında Başarılar Dilerim....

Kaynak;http://cagatayz.blogspot.com/2011/09/okul-baslad.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5