İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Okul Durumlarınız Nasıl?

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Kendimi öğrenci olarak değil de arap atı gibi hissetmeye başladım.
Jokeyim babam...
6. sınıftan 8. sınıfın sonuna kadar SBS denen bir sınav sistemiyle karşılaştım.
Şimdi sıkıntı çek sonra rahatlarsın dediler.Ölmeden atlattım...
Şimdi 9.sınıfa gidiyorum.Sınav falan yok.Kendimi rahat hissettim.İlk sınavlardan art arda 1 alınca PC 1 ay yasaklandı.Kurs+dershaneye yazdırıldım.Bir baktım kırıklarımı düzeltmişim hatta teşekkür belgesi bile almışım.

1. dönem bitti.15 gün rahat ettim.2.döneme geldim.Babam PC başında çok vakit harcadığımı,kendimi derslere vermem gerektiğimi ve daha kötüsü benden taktir
beklediğini ve sadece haftada 1 gün Pc başında olacağımı söyleyince o an yıkıldım :eek:ha:

Peki siz nasılsınız?Ben bugünlük boş olduğum için iyiyim.

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tek zayıfla geçtim 1. dönemi 9.sınıftayım
ögretmenlerle ögrencilerle aram iyi değil :D
sbsden 400 almıstım :)

LanetPlesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
11. sınıftayım zayıf yok :) denemelerde sözelde ilk 3 e girerim hep birinciligimde var :D

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
11.sınıf ilk dönem 4 zayıf ama ortalama tutuyor yani sınıfta kalma gibi durum yok ikinci dönemde inş aynı performansı göstereceğim :D tabi en fazla 1 zayıf gelir :D

Meslek dersi 5 olunca çok fena kredi veriyor :D
Web Programcılığı 5
grafik animasyon 4
açık kaynak 2 [Lanet olsun böyle bir derse]

böyle olunca geçiyorum sorun yok :D

bir an msn'de konuşuyorum zannettim kısaltarak yazmışım düzelttim ;)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bizim dershanenin denemeleri sayısal...
Dershane sınıfımda birinciyim,geometri ve biyolojim pek iyi olmadığı için çok iyi bir dereceye giremiyorum:)
Bu arada benim de meslek derslerim olacak hangi bölümü seçsem?Bilişim bölümündeyim.
Bu arada okulum

Mustafa Berk Çörtoğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
7. sınıftayım 6. sınıftaki sbs den 458 aldım okul puanım 436 ya indirdi :) ama yinede dershaneye falan yazılmam bütün gün bilgisayar başındayım iyiyim böyle ben :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5