İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Okullarda uyuşturucu kullananları tesbit projesi ?

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şuan haberleri izliyorum ve bir haber dikkatimi çekti...

İstanbul milli eğitim müdürü bir proje geliştirmiş. Bal arıları uyuşturucu bağımlısı yapılacak daha sonra okullara bırakılacak ve arı öğrenciyi sokarsa öğrenciler gözetim altına alınacak...

yahu ne kadar garip bir ülkedeyiz adamların uğraştıklarına bakın ya bugüne kadar hiçkimse "acaba eğitim seviyesini nasıl yükseltiriz" demedi...

bende dün okul kıyafeti'nin üstüne farklı bir ceket giydim diye disipline sevk edildim :) alıcağım en büyük ceza kınama cezası olacak.. hayır o disiplin kurulu beni böyle bir durumdan kınasa ne olur kınamasa ne olur :) ne kadar boş şeylerle uğraşıyorlar ya...

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende izledim güzel bi uygulama. arılarda artık çalışacak asgari ücretle :D

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim insanımızın aklına ancak böyle tuhaf şeyler gelir. gitsinler eğitim sistemini yenilesinler

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu şaka mı gerçek mi?

gerçek..

daha komik bir gerçek daha duymak istersen en son disipline sevk ediliş sebebimi söyliyeyim sınava girdik kağıtlar dağıtılmaya başlandı normalde 1 hoca girer Lise son olduk diye kıyak geçip başımıza 3 hoca yolladılar herkes pür neşe o arada gırgır yaparken ben samimi olduğum hocaya sordum "sadece 3 hoca mı ? başka gelmicek mi ?" diğer hoca atladı sen öğretmenlerinle nasıl konuşuyorsun terbiyesiz.... ver kağıdını çık çabuk dedi. bende "tabi" diyip verdim kağıdı çıktım.

bunun daha komiği arkadaşımın başına geldi.

sabah kantinde kahvaltı yapıyor hoca geldi "hadi zil çaldı sınıflara" dedi.
bizim arkadaşta ayağa kalktı giderken elindeki simiti hocaya uzattı ve ağzı dolu olduğu için "hımm hımmm" diye mırıldandı yermisiniz manasında.Tabi hoca bunu hakaret olarak kabul edip arkadaşı disipline sevk etti.

görün işte nelerle uğraşıyoruz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Disiplinden birşey olmaz o kadar ya. En sevdikleri muhabbet şeydir, bu sicilinize işleyince hayat boyu sizinle gidecek. Şehir efsanelerinde top 10'da bu. Yok öyle birşey, hani lisede ben bir suç işlemedim de, lise kaydımı kendimle beraber hiçbir yere taşımadım yine de, sorun yok. :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
:)
komik değil, güzelbir haber
amerika yunuzları, böcekleri eğitir kullanır... Aaaa... diye ağzımızı ayırır bakarız...
bizimkilerse, tutar tutmaz bir fikir bulmuşlar, anında tüü kaka!!! deriz...

Forum kurallarına uymazsan ceza alıyorsun, bu doğru...
Cezayı veren senin samimi arkadaşın da olabilir....
Hocalarınla samimiyetini diğer hocaların yanında iş ahlakı gereği yansıtmayacak, laubali olmayacaksın...

iş başka, dostluk başka...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Disiplinden birşey olmaz o kadar ya. En sevdikleri muhabbet şeydir, bu sicilinize işleyince hayat boyu sizinle gidecek. Şehir efsanelerinde top 10'da bu. Yok öyle birşey, hani lisede ben bir suç işlemedim de, lise kaydımı kendimle beraber hiçbir yere taşımadım yine de, sorun yok. :)

en komiğime giden olay kınama cezası Allah aşkına beni kınayınca ellerine ne geçiyor ki :)

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu gidişle bunlar 1 arpa boyu yol alamaz.Bazen suçsuz olduğun halde disipline gönderiliyorsun.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şaka mı gerçek mi?
neden şaka olsunki. olmayacak sey degil
domatesi arı ile aşılayan seralar var bu arılar yurt dışından geliyor ve bi arının fiyatı 600-700 ytl diye duydum. arı domateside cok Lezzetli oluyor.
ne alaka diyebilirsiniz belki ama olmayacak sey degil bana göre

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Uyuşturucuyu kullanan mağduru değil de üretip satanı sokabilen bir arı teknolojisi varsa ondan kullanırlarsa sanki daha iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5