İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Okuma ayarına göre özet veya tüm metin göstersin

Dr. Wm.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şimdi siz demeden söyliyeyim the_content i the_excerpt yapmak benim olayıma yetmiyor, o zaman tüm metini özete çevirmiş olurum sadece...

Arkadaşlar Wordpress'in multi site özelliğini kullanmaktayım, bu yüzden bir temada değişiklik yapınca bu sitelerimin hepsini birden etkiliyor.

ben bazı sitelerimde özet, bazılarında da tüm metin göstersin istiyorum. yazarım çok olduğu için ancak bu şekilde takip edebilme şansım, tek tek takip şansım zor ki zaten yazarlarımın yazılarına müdehale etmek de istemiyorum... More etiketi için bile... Zaten her bir sitem içinde ayrı bir adminim bulunmakta...

Tamam siz yine söylemeden söylüyorum, her site için temayı ayrı ayrı yükleyip kullanmak bir çözüm zaten öyle yapıyorum, böylece her siteye konusuna göre ayrı ayrı reklam alıyorum.

Zaten bazen bir sitemin admini dün özet göstermek istiyorken bugün vazgeçip tüm metini göstermek istediği zaman devreye her seferinde benim girmem gerekiyor. bu da zor oluyor tabi...

Peki ne yapacağım, temamda index.php dosyasına öyle bir kod yerleştireceğim ki, wordpress Ayarlar-Okuma Ayarları kısmında Özet seçili olduğunda özeti, tüm metin seçili olduğunda da tüm metini göstersin...(bu özellik bazı temalarda var biliyorum)

Şimdiden teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5