İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Oley Mersin İdman Yurdu

X

Xman

Misafir
Stadyumdan yazıyorum şu an, kartalsporu 2-1 yendik verilmeyen bariz gole rağmen :) haftaya yine burada boluyu yenip süperlige çıkıyoruz inş..

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Hayırlısı karşımıza çıkmayın acımayız :p (Forevır fb ) :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Akdenizin gururu, darısı birgün İskenderun DÇ in başına inş. :)

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bucadan Selam olsun Kardeş Mersinimize biz düşüyoruz onlar cıkıyor ortada buluşamadık helal olsun size bizim gibi olmassınız inşallah

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Hayırlısı olsun Mersin için,

Yalnız verilmeyen golü anlayamadım, hakem orada ofsayt mı verdi, faul mü verdi, yoksa pozisyon faul değil de çift vuruş felan mıydı?

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Vay be nereden nereye.. Ligin ilk 8 haftası kaybetmedik, ilk yarıyı lider bitirdik. İkinci yarı daki hüsran ile ne hallere geldik :( Denizlisporumuzun olmasını istediğim yerlerde başkaları var. Ne kadar üzücü ..

Samsunspor'u zaten tebrik ettik, sanırım sıra MİY de ;)

X

Xman

Misafir
Hayırlısı olsun Mersin için,

Yalnız verilmeyen golü anlayamadım, hakem orada ofsayt mı verdi, faul mü verdi, yoksa pozisyon faul değil de çift vuruş felan mıydı?

Hakem orada resmen halt etti, eğer maç berebere bitseydi zor çıkardı Kuddusi amcam Merin'den..

X

Xman

Misafir
1 metre gerideki adama ofsayt çalıyorlar ve adamın topa müdahelesi de yok, direk serbest vuruştan gol... Adamlar bunu bile göremiyor, sonra federasyon her eleştiride bunları körü körüne savunuyor, çıkıp evet bizim hakemimiz çok absürt bir hata yaptı demek neden bu kadar zor acaba?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Vay be, hic takip etmiyordum uzun suredir, guzel bir haber olmus

X

Xman

Misafir
Hoşbulduk :D dün formula 1 için İstanbul daydım ve maça gidemedim ama özel bir kutlama olacakmış önümüzdeki hafta, ona katılırız artık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5