İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Olmazsa Olmaz WordPress Eklentileri

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Wordpress Eklentilerinden Bir Liste Yaptım Yorum Ve Eleştirilerinize Açıktır :)
WordPress Sitenizi Açtığınızda Sitenize Ekleyebileceğiniz Olmazsa Olmaz Eklentilerden Kendimce Bir Liste Yaptım Umarım Beğenirsiniz
smile.gif

1.WP User Online
İndir
WP User Online Eklentisi İle Sitenizde Kaç Kişi Çevrim İçi En Fazla Çevrim İçi Ne Zaman Olmuş, Arama Motorları Hangi Konuyu İndexliyor Hepsini Görebildiğiniz Gibi Sitenizin Yan Menüsüne Online Sayacı Koyabilirsiniz Ayrıca Online Adında Bir Sayfa Ekleyerek Sitedeki Online Kullanıcıları O Sayfada Listeletebilirsiniz Güzel Ve Stabil Bir Eklentidir Şahsen Kullanmaktayım

2.Google XML Sitemaps
İndir
Google, Yahoo, Bing Ve Ask Gibi Arama Motorları İçin Site Haritası Oluşturabileceğiniz Başarılı Bir Eklenti Konularınızı, Sayfalarınızı Ve Etiketlerinizi Sitemapa Dahil Etme Özelliği Var. En Güzel Özelliği İse Yeni İçerik Eklenince Otomatik Sitemap Güncelliyor Ve Sizi Hiç Uğraştırmıyor

3.
WP-o-Matic
İndir
Wordpress Blogunuza RSS Feedleri Ekleyerek Otomatik Konu Ekletebileceğiniz Bir Eklenti RSS Haber Botuda Diyebiliriz
Kullanımı Güzel Ve Kolay RSS Bilgi Çekmek İsteyenler İçin Birebir

4.
WP No Category Base
İndir
Adındanda Anlaşılacağı Gibi Url Lerdeki Category Yazısını Kaldırmaya Yarayan Bir Eklenti Şahsen Kullanıyorum Ve Memnunum

5.
WP-PageNavi
İndir
Wordpress Bloglarınızda İçeriklerinizi Sayfalama Yöntemi İle Sunmanızı Sağlar Bence İlk Kurulması Gereken Eklentidir

6.
All in One SEO Pack
İndir
Adındanda Anlaşılacağı Gibi Seo Optimizasyon Paketidir
Bu Eklenti Hakkında Ayrıca Makale Yazacağım İlerleyen Günlerde

Liste Gün Geçtikçe Güncellenecektir Şimdilik Benden Bu Kadar Sizde Kullandığınız Eklentiler Hakkında Bilgi Verebilirsiniz

Bu Listedeki Eklentileri Kurup Özgün Makale Yazan Bloglar Eminimki Kolay İndex Alabilirler

Saygı Ve Sevgilerimle...

http://wmdestek.org/wordpress/29-olmazsa-olmaz-wordpress-eklentileri.html

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
güzel toparlamışsınız,elinize sağlık
dip not: alıntı konular bu şekilde yayınlanır.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ek bilgi olsun diye söylüyorum, WP User Online gibi çevrimiçi ziyaretçi sayısını gösteren eklentiler hostunuzda cpu problemi meydana getirebilir. Bu yüzden cpu'u çok etkileyecek bu tür eklentilerden uzak durmak gerekir. Yeni ve fazla ziyaretçisi olmayan bloglar için önemli olmasa da yüksek hitli sitelerde problem oluşturabilir. :)

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Liste Güncellenmiştir Güncel Liste Linki Konu İçinde Verilmiştir Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5